Szukaj
BTW
Ja tam nic cudownego nie widze w C30D. Mialem okazje kilka razy sie tym korpusem bawić (znajomy ma) i nie zamieniłbym mojego D80 na to. Fakt, nizsze troche szumy przy wyzszych ISO w por. do tych z D80 i w sumie nic ponadto. Ergonomię i obsługe wolę z D80. A juz dzwiek migawki w C to jakis koszmar![]()
Skontaktuj się z nami