sam kiedyś stalem przed takim wyborem!padło na 40!ale napewno zmienie jak wyjdzie nastepca 80weź d80
Szukaj
sam kiedyś stalem przed takim wyborem!padło na 40!ale napewno zmienie jak wyjdzie nastepca 80weź d80
sam kiedyś kupiłem d40 i wymieniłem na d80 przede wszystkim ze względu na szybszą i łatwiejszą możliwość zmiany iso, czasu i przysłony. Dopiero potem ujawniły się dodatkowe atuty: silnik do stałek, jaśniejszy wizjer i AF.
カメラは、いくつかのレンズと、言葉には非常に貴重な ニコン
Skontaktuj się z nami