Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: D40 czy D80?

  1. #41

    Domyślnie

    sam kiedyś stalem przed takim wyborem!padło na 40!ale napewno zmienie jak wyjdzie nastepca 80weź d80

  2. #42

    Domyślnie

    sam kiedyś kupiłem d40 i wymieniłem na d80 przede wszystkim ze względu na szybszą i łatwiejszą możliwość zmiany iso, czasu i przysłony. Dopiero potem ujawniły się dodatkowe atuty: silnik do stałek, jaśniejszy wizjer i AF.
    カメラは、いくつかのレンズと、言葉には非常に貴重な ニコン

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •