Witam.
IR to filtr, który daje niesamowite efekty (+PS) zwłaszcza latem..:]
Przy tych zimach, które mamy ta za 20 lat zrobie oszronione drzewa
Pyanie moje brzmi: czy macie już jakieś doświadczenie z tym filtrem i jaką firme polecacie
Mam zamiar kupić ten filtr na fi 77 i mam nadzieję, że troche sie od was tu dowiem![]()
POZDR>>
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami