Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: IR ale jaki??

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Post IR ale jaki??

    Witam.
    IR to filtr, który daje niesamowite efekty (+PS) zwłaszcza latem..:]
    Przy tych zimach, które mamy ta za 20 lat zrobie oszronione drzewa
    Pyanie moje brzmi: czy macie już jakieś doświadczenie z tym filtrem i jaką firme polecacie
    Mam zamiar kupić ten filtr na fi 77 i mam nadzieję, że troche sie od was tu dowiem
    POZDR>>
    Ostatnio edytowane przez waski79 ; 21-02-2008 o 23:47
    d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
    http://www.emaya.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •