Close

Strona 9 z 23 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 226

Wątek: D70 i dresy

  1. #81

    Domyślnie

    No wiesz...

  2. #82
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Hm...tym bardziej ze dres to zwierzę stadne, w pojedynkę atakuje niezwykle rzadko...totez bicie prewencyjne nie zawsze jest skuteczne Bron gazowa chociaz.....

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Bron gazowa chociaz.....
    A jesteś pewny, że on nie ma ostrej.
    Wyciągnięcie broni jest jednoznaczne z jej użyciem, trzeba się z tym liczyć.
    I znów z uporem maniaka stwierdzę, że prawo jest po jego stronie, dopuki nie dostaniemy "bejzbolem", nożem czy innym narzędziem to MY jesteśmy agresorem. Paranoja
    Pozdrawiam
    Tomek


  4. #84

    Domyślnie

    Ice, jak juz wczesniej pisalem i ja jestem lysy..
    wiec nie daj Boze, zeby do ktoregos z forumowiczow
    przypadkiem podjesc podczas focenia..
    niechcialbym dostac d70 w glowe

    a na serio.
    widze ze zdanie jest skrajnie podzielone,
    nie dziwi mnie to, wrecz przeciwnie, nie ma chyba zlotego srodka
    w tej sprawie. Uwazac i jeszcze raz uwazac.
    Dlatego na spotkaniu forumowiczow, uwazajcie na siebie
    hehe
    reakcja na to co widzę, codziennie nowe zdjęcia fotoblog
    coraz mniej amatorska fotografia

  5. #85

    Domyślnie

    No to mam przewalone :/ z wlosami do 2/3 plecow nawet jak sie w dres ubiore to na drecha wygladac nie bede..
    A co do bicia drechow to czasem odnosi skutek. W zeszlym roku 2 panow w paskach zazyczylo sobie obejrzec moj portfel, pech chcial ze kilkanascie minut wczesniej wyplacilem cala wyplate.. Z racji ze pieniadz byl znaczny a ja nie mialem czasu pomyslec uznalem ze najwyzej mnie "sklepia" ale chociaz nie bede mogl sobie zarzucic ze nie probowalem. Dowiedzialem sie wtedy ze celnie wymierzony kop zbrojonym butem w bok kolana powoduje jego zgiecie w kierunku zupelnie nieoczekiwanym przez wlasciciela (szczesliwie byla to noga opakowana w paski, a nie moja). Drugi dosc szybko zrezygnowal po tej akcji.
    Skutki byly zarowno pozytywne jak i negatywne.
    Z negatywow: musialem byc bardzo ostrozny przez pewien czas zeby na wieksza ich grupe nie trafic bo moglbym to w wizyta w szpitalu w najlepszym wypadku przyplacic.
    Z pozytywow: gdy w koncu wpakowalem sie na taka grupe z nieoczekiwana pomoca przyszli mi miejscowi zule ktorym to szczesliwie nigdy nie odmowilem paru groszy jesli im do winka brakowalo.
    Dziwne ale prawdziwe - pomocy udzielili mi ci pogardzani przez reszte ktora to odwrocilaby glowe w druga strone i pozwolila mnie skatowac.. witamy w Polsce :/
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez c2h5oh
    Z pozytywow: gdy w koncu wpakowalem sie na taka grupe z nieoczekiwana pomoca przyszli mi miejscowi zule ktorym to szczesliwie nigdy nie odmowilem paru groszy jesli im do winka brakowalo.
    Dziwne ale prawdziwe - pomocy udzielili mi ci pogardzani przez reszte ktora to odwrocilaby glowe w druga strone i pozwolila mnie skatowac.. witamy w Polsce :/
    Niesamowity jest ten kraj.
    pozdrawiam Sebastian

  7. #87

    Domyślnie

    Poczciwi miejscowi zule kto by pomyślał ale musiało ich być wiecej niż dresów.

  8. #88
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    I znów z uporem maniaka stwierdzę, że prawo jest po jego stronie, dopuki nie dostaniemy "bejzbolem", nożem czy innym narzędziem to MY jesteśmy agresorem. Paranoja
    To jest niestety prawda, prawo jest po ich stronie. Oni dobrze o tym wiedzą i czuja sie niestety bezkarni....

  9. #89

    Domyślnie

    A jak dostaniemy to juz nie jesteśy wstanie sie bronić bo leżymu.
    Paranoja

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ewusia
    Nastraszyliście mnie.... Bardzo...
    Co do pseudo broni to chyba nie jest super pomysl - bo jak oni beda mieli prawdziwa to bede mojego nikosia z gory ogladac.
    Eh... dziewczyny (szczególnie tak piękne), to żyją szczęśliwe, bo już od początku wiedzą, że Nikosia będą z góry oglądały - z nieba.
    A ddMON na drugim świecie, to pewnie makra będzie robił, bo spod ziemi najwygodniej

    A co do straszenia straszakiem, to rzeczywiście nie warto - jak ktoś z korozją mózgu będzie posiadał prawdziwy, to może być po Tobie.
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

Strona 9 z 23 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •