Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Nikon D50 i problem - PILNE

    Witam,

    Właśnie kupiłem Nikona D50 i obiektyw 18-70 i jestem szczęśliwy ale
    jest taki problem a może to nie jest problem.
    jak obracam aparatem to w aparcie słychać jakiś dzwięk jakby srężynka lub coś metalowego obijało się o ścianki aparatu.
    zdjęcia robi ok niby wszystko jest dobrze.
    czy też macie tak samo czy jest błoga cisza lub może wiecie co to jest????

    Pozdrawaim,
    Prekto
    Nikonek D50 + Nikkor AF-S 18-70/3,5-4,5G ED IF DX + Nikkor 50 1.4D + SanDisk Extreme III SD™ 1GB + SanDisk Ultra II SD™ 1GB
    i wielkie nadzieje, że może coś wyjdzie.

  2. #2

    Domyślnie

    Czytaj archiwum.
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wozik
    Czytaj archiwum.
    dlatego napisalem pilne, że muszę wiedzieć szybko czy coś jest nie tak.
    a tak po za tym jakoś nie mogę znaleść w archiwum

    więc jeżeli mógłbyś podać możę trochę "na tacy" odpowiedż byłbym bardzo wdzęczny.

    Pozdrawaim,
    Prekto
    Nikonek D50 + Nikkor AF-S 18-70/3,5-4,5G ED IF DX + Nikkor 50 1.4D + SanDisk Extreme III SD™ 1GB + SanDisk Ultra II SD™ 1GB
    i wielkie nadzieje, że może coś wyjdzie.

  4. #4

    Domyślnie

    nie ma to jak życzliwi koledzy 'po fachu' zamiast 'czytaj archiwum' podalbys linka gdybys byl zyczliwy.

    mi oprocz niedzialajacej lampy wbudowanej dzieje sie cos podobnego...

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    21

    Domyślnie

    spoko, spoko... to czujnik położenia aparatu...
    Prawdziwy amator nie ma czasu na szumiące matryce, mydlaste obiektywy, banding, front i back fokus. Czas krzesać pixele i robić foty.
    D80 | N50 | T17–50 | N70-300 | SB600 klasa budżet

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez soko
    mi oprocz niedzialajacej lampy wbudowanej dzieje sie cos podobnego...
    To tylko sensor orientacji w jakiej pozycji jest aparat, by wiedział czy ma Tobie obrócić zdjęcie czy nie. W D50 norma i nie ma powodów do obaw
    I po co tyle krzyku...

    PS. Proponuje napisać FAQ dla początkujących i powiększyć napis funkcji "szukaj". Chyba za mało jest ona widoczna. A może to czarne tło tak wpływa ?

  7. #7

    Domyślnie

    oki dziekuje. i co nie mozna bylo tak odrazu

    moj i tak trafi do serwisu ze wzgledu na lampe
    pozdrawiam
    soko

  8. #8

    Domyślnie

    Ludzie, czy pierwsza czynnością jaką wykonujecie z nowym aparatem to jego ... słuchanie ?
    Szukanie problemów kończy się z reguły ich odnalezieniem.
    Proponuje dla pewnosci test na BF/FF i sprawdzenie czy aby matryca nie jest krzywa. I sprawdzenie serii baterii, bo to pewnie etz ta wadliwa ...
    A gdzie miejsce na radość z nowego nabytku ? Problemy z czasem same sie ujawnia
    No a poza tym czy uzycie opcji szukaj jest tak czasochlonne ?

  9. #9

    Domyślnie

    aparat mam od pazdziernika wiec nie jest znow taki nowy. a to cos poruszajacego sie uslyszalem dopiero wczoraj jak mi lampa padła ;P

  10. #10

    Domyślnie

    super dzięki bardzo wszystkim

    już mi lepiej


    Pozdrawaim,
    Prekto :P
    Nikonek D50 + Nikkor AF-S 18-70/3,5-4,5G ED IF DX + Nikkor 50 1.4D + SanDisk Extreme III SD™ 1GB + SanDisk Ultra II SD™ 1GB
    i wielkie nadzieje, że może coś wyjdzie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •