Witam,
Właśnie kupiłem Nikona D50 i obiektyw 18-70 i jestem szczęśliwyale
jest taki problem a może to nie jest problem.
jak obracam aparatem to w aparcie słychać jakiś dzwięk jakby srężynka lub coś metalowego obijało się o ścianki aparatu.
zdjęcia robi ok niby wszystko jest dobrze.
czy też macie tak samo czy jest błoga cisza lub może wiecie co to jest????
Pozdrawaim,
Prekto
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami