Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 75
  1. #41

    Domyślnie

    MOge to ustawic, ale przy mocowaniu obiektywu jak juz wspomniale mprzesuwa sie na srodek izostaje na srodku, przy odpinaniu szkla tez nie wraca do swojej pozycji. Moglbys sprqwdzic jak sie zachowuje u Ciebie gdy podpinasz i odpinasz szklo?

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grz3siu Zobacz posta
    MOge to ustawic, ale przy mocowaniu obiektywu jak juz wspomniale mprzesuwa sie na srodek izostaje na srodku, przy odpinaniu szkla tez nie wraca do swojej pozycji. Moglbys sprqwdzic jak sie zachowuje u Ciebie gdy podpinasz i odpinasz szklo?
    U mnie wraca, jak podepne , ustawie f22 (wtedy jest pon N) jak wykrece wraca za male n.
    Nikon F3HP / MD-4 / Nikkor 50mm F1.4 AIS / Nikkor 105mm F2.5 AI /
    Yashica MAT 124 G

  3. #43

    Domyślnie

    Przy podpinaniu szkła przesuwa się bliżej środka, zależnie od ustawionej przysłony
    Przy odpinaniu wraca w pozycję bliżej białej kropki
    Mort pisał w tym samym czasie co ja i u mnie jest tak samo
    Ostatnio edytowane przez jarek76 ; 02-03-2008 o 22:21

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #44

    Domyślnie

    No to juz wiem co jest nie tak w takim razi.
    orietujecie sie moze czy warto to naprawiać? Czy mam zwrocic aparat?

  5. #45

    Domyślnie

    Przy tej cenie aparatu to nie sądzę że warto to naprawiać
    Ale możesz podejść do zakładu na Psich Budach i tam ci wycenią

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  6. #46

    Domyślnie

    Mysle ze jarek ma racje , no chyba ze to jakis maly bzdecik , zaniesc nie zaszkodzi. Swoja droga dziwny ten model , jak bys wyrzucal to kup Fe2 Juz sam brak podgladu GO jak dla mnie dyskwalifikujący, nie mowiac juz po co pchac w niego tyle bateri skoro nie ma AF.
    Nikon F3HP / MD-4 / Nikkor 50mm F1.4 AIS / Nikkor 105mm F2.5 AI /
    Yashica MAT 124 G

  7. #47

    Domyślnie

    konsultowalem sie z serwisem na Psich Budach, koszt naprawy 100 zł.
    Póki co temat zamkbięty, dzięki wielkie za znalezienie odpowiedzi na ten problem. Z
    Zobaczymy co dalej.

  8. #48

    Domyślnie

    Mam szybkie pytanie Czy obiektyw Nikkor 35mm f.8 będzie pasowal do tego korupsu f301?
    Znajomy ktory sie na tym zna mowi ze bycmoze jesli ten obiektyw ma mocowanie non Ai to moze mi zepsuć body? NA aukcji obiektywu nie ma napisane jakie jest mocowanie, Moglby mi ktos szybko udzielic odopowiedzi?zaraz konczy sie auckja. Z gory dzieki,

  9. #49

    Domyślnie

    nie wiem o jaki obiektyw ci chodzic , musial bym zobaczyc jego foto , najlatwiej poznac czy jest non AI po braku pierscienia ADR. Z mojej ksiazki ktora juz sie posilkowalem wynika ze f-301 gada z AI i AIS. bo ten cypelek o ktorym mowilismy sie nie podnosi , w f3 sie go przestawia i non-ai smiga .

    Znalazlem go na allego jezeli to ten to fotka utrudnia identyfikacje
    Ostatnio edytowane przez Mort ; 05-03-2008 o 20:07
    Nikon F3HP / MD-4 / Nikkor 50mm F1.4 AIS / Nikkor 105mm F2.5 AI /
    Yashica MAT 124 G

  10. #50

    Domyślnie

    Z góry przepraszam, że odgrzebuję trupa ale nie chcę zakładać nowego tematu a mam pytanie odnośnie tego Nikona.
    Mianowicie chciałbym się dowiedzieć czy będzie on obsługiwał obiektywy typu G w trybie P ? Posiadam Nikkor 70-300 VR i jestem ciekaw czy będzie on normalnie domykał przysłonę,
    Posiadam też 50/1.8 i 35/2 ale oba mają pierścienie przysłon więc problemu nie ma, szukałem informacji na ten temat ale nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
    D610, V1, FM2n

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •