Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Problem z D70

  1. #11

    Domyślnie

    Marcinie z Bytomia,
    zobacz moje dzisiejsze zdjecie, fakt w domu
    http://foto.chudkiewicz.com/?go=koment&idnews=378
    ale mysle ze zdjecia z "dworu" poki co beda Ci teraz takie wychodzily,
    jak pisal Tron, komputer to jak ciemnia, za starych czasow.
    ale wczoraj rozmawiajac z ojcem, doszlismy do wniosku,
    ze i On praktycznie przy naswietlaniu kazdego zdjecia 20 lat temu,
    zawsze ingerowal w to jak wygladal efekt koncowy.
    Poza tym zdjecia ktore wystawiles sa strasznie skompresowane..
    reakcja na to co widzę, codziennie nowe zdjęcia fotoblog
    coraz mniej amatorska fotografia

  2. #12

    Domyślnie

    Tak szczerze mówiąc to może troszke sie pośpieszyłem i nieco spanikowałem. To nowy nabytek to raz a dwa to przejście ze slajdów. Więc muszę jeszcze sporo nad tą maszyną popracować. Myslę, że przy lepszej pogodzie będą ładne zdjęcia. Mam tylko niepewność co do zapisu zdjęć. Narazie robię w jpeg i zastanawiam sie czy nie lepiej było by raw?? Zajmuje spooooro miejsca ale.... nie mam w tym doświadczenia jeszcze. Druga sprawa to komletnie nie rozumiem oprogramowania dostarczonego z kit-em. Napewno jest trial ale z angielskiego jestem noga. Póki co mam Phoshopa 7PL.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tekus
    Mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko obrobce twojego zdjecia
    Oczywiście, że nie mam nic przeciwko Każda pomoc wskazana.
    Jeszcze jedna sprawa dot. rozmiaru, robie aktualnie na max czyli 3008x2004 bodajże. A te zdjęcia zmniejszyłem za pomoca najzwyklejszej przeglądarki ACDCe do 800x600
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •