Marcinie z Bytomia,
zobacz moje dzisiejsze zdjecie, fakt w domu
http://foto.chudkiewicz.com/?go=koment&idnews=378
ale mysle ze zdjecia z "dworu" poki co beda Ci teraz takie wychodzily,
jak pisal Tron, komputer to jak ciemnia, za starych czasow.
ale wczoraj rozmawiajac z ojcem, doszlismy do wniosku,
ze i On praktycznie przy naswietlaniu kazdego zdjecia 20 lat temu,
zawsze ingerowal w to jak wygladal efekt koncowy.
Poza tym zdjecia ktore wystawiles sa strasznie skompresowane..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami