Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beniamin44 Zobacz posta
    Jeszcze tylko mały szczegół ta linia górna pod którą można pisać np

    niestety na tej stronce brakuje kodu do tej linii, wogóle do pojedynczej linii.

    Pozdrowienia i dzięki za pomoc!!


    D40+15-55+55-200VR
    Ta linia oddziela post od podpisu. Nie musisz za każdym razem pisać np D40+15-55+55-200VR
    Wystarczy że wejdziesz w "panel użytkownika" i po lewej stronie masz "edytuj podpis". Wpisując tam jakiś tekst będzie on zawsze dołączany do twojego posta automatycznie.

  2. #32

    Domyślnie

    Dzięki kol Grzybu,niby proste ale jak się niewie to trzeba pytać




    "kto pyta wstydzi się tylko raz,kto nie pyta wstydzi się całe życie"


    Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!!

  3. #33
    Oszczędny w słowach Awatar pretorianie
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Bolesławiec, Dolny Śląsk
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: ZASADY UMIESZCZANIA ZDJĘĆ NA FORUM - WAŻNE !!!

    Wstawiam zgodnie z tym co jest napisane w "instrukcji" i niestety pojawia się sam link, a nie obraz. Jak to zmienić?

  4. #34
    autograf
    Gość

    Domyślnie Odp: ZASADY UMIESZCZANIA ZDJĘĆ NA FORUM - WAŻNE !!!

    Cytat Zamieszczone przez pretorianie Zobacz posta
    Wstawiam zgodnie z tym co jest napisane w "instrukcji" i niestety pojawia się sam link, a nie obraz. Jak to zmienić?
    Odpisalem Ci w Twoim watku.

  5. #35
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    przeczytałem teksty i nadal nie wiem, jak umieszczać zdjęcia na forum ...

  6. #36
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    No fakt, trochę się to zamotało... Ponadto ImageShack co jakiś czas zmienia ustawienia na swojej stronie, ostatnio wszedł nowy design.
    Ale jest zawsze pewny sposób na uzyskanie linku - proste to jak drut, nie wiem po co wszyscy tak motają...

    PROCEDURA:

    1. Zmniejszasz odpowiednio zdjęcie do wymiarów określonych regulaminem: max - 1024px szerokości i max - 1024px wysokości. Wyostrzasz po zmniejszeniu.
    2. Wchodzisz na http://www.imageshack.us/, klikasz przycisk "Przeglądaj" i wybierasz zdjęcie z dysku. Potem klikasz "Prześlij teraz".
    3. Po załadowaniu zdjęcia ImageShack sam przeniesie Cię do nowej strony.
    4. ZAWSZE KLIKASZ MINIATURKĘ ZDJĘCIA, a nie wdajesz się z rozważanie czy lepsze będą "Hotlinks for forums" czy te inne... Klikasz w miniaturkę, aż pojawi się zdjęcie w czystej postaci, czyli takiej
    5. Kopiujesz adres tak wyświetlonego zdjęcia Z PASKA PRZEGLĄDARKI
    6. W oknie pisania posta na forum klikasz na ikonkę "Wstaw obrazek" (podpowiedź pojawi się po najechaniu na przycisk myszką) - taka jakby mała pocztóweczka z górami i słoneczkiem, obok przycisków do formatowania tekstu.
    7. Po kliknięciu pojawi się małe okienko do wklejania adresu, będzie już w nim "http://" - ale to kasujesz, i wklejasz cały adres który skopiowałeś z paska przeglądarki (bo on już zawiera to samo "http://")
    Ta funkcja nie służy do niczego innego, jak do dodania tagów w postaci na końcu wklejanego adresu - wtedy zostanie on odczytany jako obraz. Możesz to równie dobrze zrobić ręcznie.
    8. Efekt końcowy...


    Ależ ładnie i kolorowo nam się zrobiło

    Choć ImageShack ciągle zmienia wygląd i funkcjonowanie swojej strony, metoda klikania w miniaturki zawsze działa.
    Proste?
    Miłego wstawiania zdjęć

    PS - może moderatorzy to przykleją, bo ta metoda mnie nigdy nie zawiodła, a w tym wątku toczą się zwykle dyskusje który z podanych pod zdjęciem adresów najlepiej wkleić, no i każdy kopiuje co innego wklejając również gdzie indziej...

  7. #37

    Domyślnie

    Witam!
    Nie wiem, czy pytam w dobrym miejscu, ale mam PROBLEM z wstawianiem fotek od jakiegoś czasu. Od 3 tygodni nie mogę NIC wstawić z użyciem Imageshack'a, chociaż przedtem wszystko działało OK, co widać po moich dawnych wątkach.
    Objawy są następujące: w image shack'u zaznaczam zdjęcie do przesłania ( oczywiście zmniejszone do odpowiedniej wielkości), klikam "prześlij teraz" i .... NIC! Na dole na chwilę pojawia się pasek postępu zadania a potem NIC... ŻADNYCH LINKÓW do FOTKI NIE MA a w okienku jest zaznaczone zdjęcie do przesłania jak gdyby nigdy nic.... Mam wrażenie że problem jest z jakimś ustawieniem czegoś w komputerze, ale nie wiem czego.. Moze ktoś coś wie na ten temat?
    pozdrowienia!
    P.S. Gdyby ten wątek był niewłaściwy na to pytanie, to proszę moderatora o przeniesienie na właściwe miejsce.

  8. #38
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Jaki system, jaka przeglądarka?
    Ja np. używam Linuxa Ubuntu, i mam problemy ze stronami niektórych serwisów typu Megaupload, szczególnie takimi całymi we flashu (zarówno w Firefoxie jak i Chrome) - wina może więc leżeć po stronie przeglądarki lub systemu.
    Imageshack udostępnia swój program do ładowania zdjęć seriami - Imageshack Uploader.
    Tutaj link: http://reg.imageshack.us/content.php?page=uploader
    Jak masz problemy - warto sprawdzić.
    Ja używam - bo trzeba przyznać że z Imageshackiem często są jakieś dziwne problemy...

    EDIT: Właśnie sprawdziłem - rzeczywiście nie działa ładowanie z poziomu przeglądarki. Wyskakuje tylko komunikat "No input file specified"...
    Ale ładowanie przez ImageShack Uploader działa znakomicie - efekt:
    Ostatnio edytowane przez c-man ; 28-03-2010 o 19:59

  9. #39

    Domyślnie

    System: Winidows XP, przeglądarka Internet Explorer. Całkiem możliwe, że to sprawka przeglądarki, ale w innych sytuacjach mam komunikat, dlaczego coś nie działa, a tu NIC....

  10. #40

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź! Postawiłem "uploadera" i on działa!
    pozdrowienia!

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •