Witam forumowiczów
Właśnie wróciłem ze spaceru z dzieckiem - wszystko byłoby super gdyby nie rozbity górny wyświetlacz w D70'tce. Aparat działa - robi zdjęcia i nawet coś tam na górnym LCD widać (tylko A) - niby można zyć, ale zrobiłem sobie D40 ze śrubokrętem.
Czy ktoś orientuje się ile może kosztować wymiana tego LCD przez serwis Nikona?
Pozdrawiam,
Konrad
PS. A zbierałem na jakieś jasne tele
PSS. Czy linia Dxxx jest bardziej wytrzymała pod tym względem? (pękła też obudowa w okolicach tegoż LCD).
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami