Witam forumowiczów

Właśnie wróciłem ze spaceru z dzieckiem - wszystko byłoby super gdyby nie rozbity górny wyświetlacz w D70'tce. Aparat działa - robi zdjęcia i nawet coś tam na górnym LCD widać (tylko A) - niby można zyć, ale zrobiłem sobie D40 ze śrubokrętem .

Czy ktoś orientuje się ile może kosztować wymiana tego LCD przez serwis Nikona?

Pozdrawiam,
Konrad

PS. A zbierałem na jakieś jasne tele

PSS. Czy linia Dxxx jest bardziej wytrzymała pod tym względem? (pękła też obudowa w okolicach tegoż LCD).