Witam
Martwi mnie jeszcze jedna możliwość, jak się dowiedziałem aparat miał przedemną 2 użytkowników, poza tym od którego go kupiłem, przebieg to niecałe 11k zdjęć (co jak ujął sprzedający to go zdziwiło bo myślał że będzie więcej), stan body oceniam na bardzo dobry, poza lekkimi otarciamy w pobliżu spustu, oraz dość mocno wytartą "farbą" na pokrywie kart pamięci.
Zastanawiam się, czy istnieje za tem możliwość że aparat zrobił 100k klatek i licznik mu się wyzerował?? Bo czy takie wytarcia występują przy przebiegach rzędu kilkunastu tysiecy?
Moze pan Wysocki będzie potrafił ocenić stan migawki...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami