Pogoda ładna na streetfoto tylko nie wiem jak sie za to zabrac ?
jaki bedzie najlepszy obiektyw odpowiednik 50mm czy 30mm (po przeliczeniu przez crop) bo niechce brac 2 szkieł!
pozatym jakie rady! przyznam szczerze ze pojde w miasto pierwszy raz
gadac z ludzmi czy robic zdjecia zznienacka ? a moze tak by na siebie uwagi nie zwracac ?
moze ktos ma jakies porady na ten temat w necie ?
przykladowe galerie hmmm
moze kto chce sie wybraz ze mna ktoregos pieknego szrego deszczowego dnia hmmm
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami