Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: street foto

  1. #1

    Domyślnie street foto

    Pogoda ładna na streetfoto tylko nie wiem jak sie za to zabrac ?
    jaki bedzie najlepszy obiektyw odpowiednik 50mm czy 30mm (po przeliczeniu przez crop) bo niechce brac 2 szkieł!

    pozatym jakie rady! przyznam szczerze ze pojde w miasto pierwszy raz

    gadac z ludzmi czy robic zdjecia zznienacka ? a moze tak by na siebie uwagi nie zwracac ?

    moze ktos ma jakies porady na ten temat w necie ?
    przykladowe galerie hmmm

    moze kto chce sie wybraz ze mna ktoregos pieknego szrego deszczowego dnia hmmm
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  2. #2

    Domyślnie

    30mm. Zdjecia robic po prostu. Nie kryc sie ale tez nie afiszowac. Ja na razie boje sie po wawie chodzic tak po prostu z D70 A wybrac sie moglbym kiedys chetnie. W 2 razniej
    Regards,
    Radomir

    ---
    D70 | Sigma 18-50/2.8 EX | Nikkor 50/1.8D | Sigma 70-300 APO II | SB-800 | Transcend 1GB x(ilestam)

  3. #3

    Domyślnie

    oo widzisz jasne ze we dwuch razniej ja wygladam odstraszajaco 192 cmm wzrostu i 96 kg wagi rzadko ktos sie czepia

    a ty juz cos kiedys w streetfoto robiles hmmm jakas galeryjka do obejzenia ?
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  4. #4

    Domyślnie

    ja jestem bardziej nikczemnej postury cos tam probowalem ale nic z tego za bardzo nie wyszlo. To ze bylo pochmurnie, ja mialem 3 mies doswiadczenia i to ze musialem latac ze statywem wiele nie pomoglo :>




    Regards,
    Radomir

    ---
    D70 | Sigma 18-50/2.8 EX | Nikkor 50/1.8D | Sigma 70-300 APO II | SB-800 | Transcend 1GB x(ilestam)

  5. #5

    Domyślnie

    oo widzisz oto mi chodzi jak by co jestem dostepny! W piatek bede wiedzial co robie w weekend jak nic to biore aparat owijam go folija na łapce (zostawie tylko dziure na obiektyw i ide w miasto) podejzewam sobote. statyw wezme do obrony w razie czego

    jak by kto jeszcze chcial to bylo by fajowo ! poznali bysmy sie moze ustalili jakies stale spotkanka w wawie cotygodniowe itp. bo powiem szczerze nudza mnie juz samotne plenery

    jak by co moj GG 2788359
    tel 502232499
    mail [email protected]
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  6. #6

    Domyślnie

    Z tego co sie domyslam to 2 to jakis empik, jak to zrobiles? nie bylo klopotow ze chodziles z aparatem sobie?
    W pierwszym przesunal bym na prawo, tak zeby nie bylo widac tego goscia poruszajacego sie.
    3 wogole nie pasuje mi.

    W sumie to nie robilem takich fotek wiec ciezko tez mi oceniac, subiektywnie napisalem co mi sie podoba

  7. #7

    Domyślnie

    to bardzo stare (jakna moj staz foto) foty. W sumie tylko z pierwszej bylbym zadowolony gdyby nie wyjarania. Z empikim bylo smiesznie bo buszowalem tam z aparatem na statywie Pierw sie grzecznie z kumplem kierowniczki spytalismy i nie bylo problemu Ten week dla mnie odpada, jade do lodzi na festiwal gor i poimprezowac(pare fotek tez pewnie cykne Ale ogolnie na plenery sie pisze. Samemu sie za bardzo lenie :>

    A tak wogole to do street kiedys sobie sprawie Olympusa XA albo cos w tym guscie. Co by moc chodzic z aparatem zawsze przy sobie
    Regards,
    Radomir

    ---
    D70 | Sigma 18-50/2.8 EX | Nikkor 50/1.8D | Sigma 70-300 APO II | SB-800 | Transcend 1GB x(ilestam)

  8. #8

    Domyślnie

    spoko jak by co bede nagabywał na plenery hehe. to kto moze jeszcze jest chetny na wypadzik po miescie
    no i kto ma moze jakies rady porady co robic i jak ?

    a co z małych cyfrówek,co by sie nadało do street foto ? ja mam kodaka cx6200 taki 2 mpx i staly ob 35mm uzywam go na zlotach motocyklowych do dokumentowania zlotu (a na zlotach to wiadomo nie jedne piwko idzie wiec i nie szkoda jak taki zgubie lub zepsuje )ale ciagle mysle o jakims dodatkowym aparciku !
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #9

    Domyślnie

    ja się chętnie dołączę. Jak juz ustalicie konkretną datę to się zgadamy. Może w niedzielę przed albo po giełdzie w stodole. . . ? nie wiem tylko czy na ulicach nie będzie mało ludzi.

    Pozdro !

  10. #10

    Domyślnie

    antonjo bedzie troche ludzi bo wiesz swieta sie zblizaja hehe mozna polazic i sprawdzic

    ja chetny jestem w niedziele po gieldzie w stodole
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •