Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie lampy do studia do 4tys

    prosze o rade
    potrzebuje zestaw lamp
    najlepiej 2 x 600 + 1 x 300, + softboxy itd
    budzet do 4 tys
    wstepnie wybralem lampy 2 x Quantuum R600 + 1 Quantuum R300
    druga opcja to zakup w funsporcie 2 x Powerlux VC600 + 1 Powerlux VC400

    pytanie co wybrac,a moze jakis inny pomysl?
    Road to Manila

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę że Quantuum byłby dobrym wyborem. Sam się zastanawiam nad tymi lampami.
    Ale czekam z zakupem bo maja nowe produkty i są na etapie przygotowywania opisów na stronkę.
    De czy'sta + szkliwo

  3. #3

    Domyślnie

    to jest niesamowite koledzy sprzęt maja i dbają a na lampach trzeba przyoszczędzić a jakże.
    za 4000 można mieć dwie elfo 500Ws ze statywami i softami na 3 niestety nie starczy. czy warto niech każdy zdecyduje sam bo jak widze na tym forum amatorów chińszczyzny wielu. Lampy są nie zawodne, ładują sie szybko i co ważne 4 lata juz służą... bez jakich kolwiek niespodzianek
    druga strona mocy, canon

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Góra/Wrocław
    Posty
    160

    Domyślnie

    mike weź pod uwagę że nie każdego stać na drogie lampy bo nie każdy na foceniu zarabia. Niektórzy traktują to hobbystycznie i napewno dla nich lepiej jest mieć 3 lampy z osprzętem niż 2 za tę samą cenę. Poza tym nie potrzebują jakichś megażywotnych lamp bo nie trzaskają codziennie sesji po 8 godzin itp. Równie dobrze mógłbyś napisać że ludzie którzy nie kupiują sobie D3 to "przyoszczędzaja" na puszce
    +RIP+ Nikkor stopiątka tu spoczywa... wypadł z torby... tak bywa +RIP+

  5. #5
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    jeżeli będziesz kupował Powerluxy odezwij się do mnie na PW przed zakupem

    wstępnie je opisałem tutaj
    http://www.forfoto.pl/showthread.php...73149#pid73149

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonzo Zobacz posta
    jeżeli będziesz kupował Powerluxy odezwij się do mnie na PW przed zakupem

    wstępnie je opisałem tutaj
    http://www.forfoto.pl/showthread.php...73149#pid73149
    Ale chyba tam nie wspomniałeś, że te Powerluxy, podobnie jak Fightery (bez pro w nazwie), mają rzeczywistą energię błysku sporo mniejszą (około 1/2) od deklarowanej. Przynajmniej tak wychodzi z pierwszych porównań z Quatumami na cyberfoto, które przy podobnej wartości Ws w parametrach świecą dużo jaśniej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mike Zobacz posta
    to jest niesamowite koledzy sprzęt maja i dbają a na lampach trzeba przyoszczędzić a jakże.
    za 4000 można mieć dwie elfo 500Ws ze statywami i softami na 3 niestety nie starczy. czy warto niech każdy zdecyduje sam bo jak widze na tym forum amatorów chińszczyzny wielu. Lampy są nie zawodne, ładują sie szybko i co ważne 4 lata juz służą... bez jakich kolwiek niespodzianek
    Na cztery szt. Elfo (2 Quantum 600 pro, 2 Quantum 250) jedna przyszła uszkodzona już z fabryki.

  8. #8
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    ajt wiesz co jakoś nie mam zamiaru sie sprzeczać co do tych mocy lamp mierzyłeś to w Powrluxach że tak twierdzisz ? a jak mierzyłeś to w jaki sposób ? pokaz mi ten test tych pomiarów bardzo chętnie go zobacze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •