Witam...
Szukalem intensywnie na forum ale nie znalazlem zadnych watkow na ten temat ( jesli gdzies sie "ukryly" to wielkie wybaczcie) - chodzi mianowicie o to czy w D50 nie mozna uzywac pilota do "bulb". Mam pilota wszystko pieknie ladnie - migawke uruchamia sie cacy ale gdy na Manualu chce przelaczyc na Bulb a aparat jest ustawiony tryb z pilotem , napis bulb zmienia sie w " - - " i calosc otwarcia migawki trwa gora 1/10. Naturalnie w trybie "tradycyjnym" bulb dziala tak jak powinien... Czy to mozliwe ze w D50 bulb nie mozna urochamiac z pilota???
![]()
![]()
Z gory dzieki za odp - pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami