Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Idzie wiosna, idzie lato.

    Idzie wiosna idzie lato, oj będzie się działo jak wszyscy wyciągną swoje nikusie i armaty z szaf. Czy zostanie choć troszkę wolnego nieba i ziemi do focenia?


    Nikon i parę szkiełek

  2. #2

    Domyślnie

    O żesz w mordę...! Kapitalne!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Szuflada, czy przebywasz w egzotycznym terenie?

  4. #4

    Domyślnie

    Przebywam w egzotycznym terenie, ale to szuflada.
    Nikon i parę szkiełek

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mskowronski Zobacz posta
    te przepalenia wykluczają to zdjęcie moim zdaniem...
    Przepalenia...? W którym miejscu? jeżeli chodzi Ci o punkt najbliższy słońcu, to ja bym tego tak nie odbierał. Moim zdaniem miejsce to wygląda tak jakby słońce oparło się na chmurach i za chwilę miało wpaść do morza. Według mnie efekt bardzo ciekawy.

  7. #7

    Domyślnie

    Niesamowity efekt. Podoba się.
    Co do widoku przebijającego się słońca , to wg mnie tak to w naturze pewnie wyglądało , więc chyba nie za bardzo pasuje tu określenie " przepalenia".
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Sory stary robiłem fotke tylko nikonem. Wiesz jakie one są. Szumią, paskują i czort wie co jeszcze robią ( najsłabiej wychodzą im zdjęcia ). Słyszałem wręcz ze takie d200 to przestały zdjęcia robić. Przyjmij ze to tylko mój trening w fotografowaniu słońca tylko częściowo zasłoniętego przez te małe obłoczki. Wiesz nie mogłem się oprzeć
    widząc ten spektakl na niebie. Krytykujesz przepały ok,(na wielu zachodach one są wraz z kiepskimi przejściami tonalnymi) ale nie dopatrzyłeś sie innego defektu.. Zachęcam do treningu i zamieszczania swoich prac.
    Nikon i parę szkiełek

  9. #9

    Domyślnie

    Efektowne...!
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nostromo Zobacz posta
    Sory stary robiłem fotke tylko nikonem. Wiesz jakie one są. Szumią, paskują i czort wie co jeszcze robią ( najsłabiej wychodzą im zdjęcia ). Słyszałem wręcz ze takie d200 to przestały zdjęcia robić. Przyjmij ze to tylko mój trening w fotografowaniu słońca tylko częściowo zasłoniętego przez te małe obłoczki. Wiesz nie mogłem się oprzeć
    widząc ten spektakl na niebie. Krytykujesz przepały ok,(na wielu zachodach one są wraz z kiepskimi przejściami tonalnymi) ale nie dopatrzyłeś sie innego defektu.. Zachęcam do treningu i zamieszczania swoich prac.
    O ile powyższa wypowiedź jest komentarzem do mojej opinii , a chyba tak (d200) , to chyba mnie nie zrozumiałeś.
    Wg mnie , nie da się zrobić takiego zdjęcia bez jak to jeden z moich przedmówców napisał "przepalenia". Wiem coś na ten temat , bo moim ulubionym tematem są właśnie zachody słońca nad wodą. Sorry , ale opacznie zrozumiałeś moją wypowiedź. Nie ma w niej ani słowa krytyki. Co do D200 , to robi zdjęcia w miarę możliwości i wolnego czasu.
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •