Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Zaślepka do gniazda zdalnego sterowania w D200.

    Czy komuś siue zgubiła ta zaślepka bo mi wlasnie gdzies sie odkręciła, moze wie ktos gdzie ja mozna kupić albo czy wogole sie tym faktem przejmowac. Jak ma sie ten fakt do szczelności aparatu?
    Mam Nikona, Nikonke i małe Nikoniątka! Ślubna galeria:
    http://www.your-image.pl,http://www.bugdi.digart.pl,http://plfoto.com/53640/autor.html ;

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2006
    Miasto
    Wrocław/Mysłowice
    Posty
    29

    Domyślnie

    witam.. nie jestem posiadaczem d200, ale udalo mi sie ja zgubic w ciagu 20-minutowego biegania z d200 po MM.. (normalnie ze trzech sprzedawcow na kolanach szukalo :P - udalo sie znalezc!! ).. czyli zdarza sie!!
    pozdrawiam G.

    PS..nie wiem gdzie dokupic, a tym bardziej czy sie przejmowac - w MM sie przejeli
    a co sie beda chwolił..

  3. #3

    Domyślnie

    No to masz zgryz, bo jak się okazuje ten mały ficzer wedle nikona, to nic innego tylko cześć serwisowa W detalu nie jest sprzedawana.
    Możesz oddać body do naprawy , lub nabyć np. F90 z tym ustrojstwem.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #4

    Domyślnie

    Zamów po prostu mailem w serwisie Nikona, przyślą Ci za zaliczeniem pocztowym. Zamawiałem ostatnio w ten sposób pewną drobną część do F5. Adres service@nikon.pl.
    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba znalazłem ale nie jestem do końca pewien czy to jest to
    to

    czy to

    Może ktoś będzie miał fart
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2006
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    191

    Domyślnie

    Zamawiał już ktoś tą zaślepkę w Nikon Polska ? Bo ja jakoś nie mogę się doczekać maila zwrotnego z informacją ile to może kosztować.
    Niby to mało istotna rzecz, ale boję się, że za parę tygodni sprzedając aparat brak tego kawałka plastiku może mocno wpłynąć na cenę sprzedaży
    N.50 1.8D, N.85 1.8d, T.12-24, N.18-200VR, SB 800, mieszek, MF 55 PROB, T.17-50, Speedlite 55EX, 70-200 2.8L

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez art-74 Zobacz posta
    Zamawiał już ktoś tą zaślepkę w Nikon Polska ? Bo ja jakoś nie mogę się doczekać maila zwrotnego z informacją ile to może kosztować.
    Niby to mało istotna rzecz, ale boję się, że za parę tygodni sprzedając aparat brak tego kawałka plastiku może mocno wpłynąć na cenę sprzedaży
    Może wpłynąć na cenę sprzedaży kwotą 12PLN (a dokładniej 11,70 czy coś). Testowane organoleptycznie. Tylko czasem trzeba poczekać na dostawę, bo nie zawsze mają na stanie. Mam wrażenie, że to jedno z bardziej popularnych "akcesoriów" do D200.

  8. #8
    k2g
    Gość

    Domyślnie

    osobiście kilkukrotnie już pisałem... prosiłem (październik - listopad 2007).
    Jak dzwoniłem to odsyłali mnie do kontaktu drogą email.

    Dziś ponowiłem swoja prośbę i wysłałem po raz kolejny na email service(at)nikon.pl - może coś sie zmieniło po tych kilku miesiącach...

    Szkoda że i taki porządny sprzęt ma taki feler...

  9. #9

    Domyślnie

    Ja również "przepiłem" ten *******nik ale dzięki Gliskowi który chyba w serwisie nabył kilka sztuk miałem znowu aparat kompletny. Podpytajcie Gliska jak załatwił to ustrojstwo .
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #10

    Domyślnie

    A tak apropo bo również poszukuje tej zaślepki, czy ktoś może zna oznaczenie tej za ślepki ??
    takie jak np. ( osłona na lcd to BM-6)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •