Rozmawialam dzisiaj z Nikon Polska (mialam jakąś blondyniastą drobnostkę do wyjaśnienia zwiazaną z Capturem) i pan mnie ostrzegł, żebym bez zrobienia kopi i zachowania oryginalnego rawa nie zmieniała balansu bieli w capturze i zapisywała te zmiany zawsze i tylko na kopi. Maja jakiś błąd i te rawy czasem lubią być potem uszkodzone. Abgrejt Capturka 1.3 się szykuje i tą usterke naprawią.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami