Jak uzyskać taki efekt zdjęcia?
chodzi o ostrość.
Mam nikona D50, i robię takie fotki
Obiektyw Sigma DG MACRO APO 70-300
Ja widzę dużą różnicę, moje fotki nie są tak ostre jak fotka powyżej.
Da się to ustawić w aparacie? czy PS? czy D50 to za mało na taką fotkę. Czy potrzeba np. Nikkora VR
I jak robić, i obrabiać fotki z rajdów żeby uzyskać taki efekt.
Jeszcze kilka przykładów.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami