Czy ktoś miał doświadczenia z tymi kartami ??
Opis:
Firma SanDisk zaprezentowała nową rodzinę kart pamięci. SanDisk Extreme III, bo o niej mowa charakteryzuje się największą wydajnością pośród kart oferowanych na rynku.
W zaprezentowanej technologii produkowane są karty CompactFlash, SD i Memory Stick Pro. Karty CF i SD charakteryzują się prędkością zapisu i odczytu rzędu 20 MB/s. Nieco wolniejsze, bo 18 MB/s, są karty Memory Stick.
dokładny opis tutaj:
http://www.proline.pl/shop.php?prodi...5f3147425f4533
Wybiore sie chyba do sklepu i sprawdze czy działa z D70
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami