Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie SanDisk Compact Flash 1GB Extreme III

    Czy ktoś miał doświadczenia z tymi kartami ??

    Opis:
    Firma SanDisk zaprezentowała nową rodzinę kart pamięci. SanDisk Extreme III, bo o niej mowa charakteryzuje się największą wydajnością pośród kart oferowanych na rynku.
    W zaprezentowanej technologii produkowane są karty CompactFlash, SD i Memory Stick Pro. Karty CF i SD charakteryzują się prędkością zapisu i odczytu rzędu 20 MB/s. Nieco wolniejsze, bo 18 MB/s, są karty Memory Stick.

    dokładny opis tutaj:
    http://www.proline.pl/shop.php?prodi...5f3147425f4533

    Wybiore sie chyba do sklepu i sprawdze czy działa z D70
    pozdrawiam Sebastian

  2. #2

    Domyślnie

    Daj znac co Ci sie uda sprawdzic.
    Pozdr
    Sun Tzu said:
    All warfare is based on deception

    _____________________________

    D70, AFS 18-70 DX, AFS 70-200 VR

  3. #3
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    cena w proline za extreme III jest rzeczywiscie bardzo zachęcająca!! ciekawe czy seria ultra II spadnie z cenami? w MM sandisk ultra II 1gb jest za 499 zł , tak więc uważam ze nie opłaca sie juz szukać po allegro lewizny z usa bez gwrancji a tanszej o 40-50 zł

  4. #4

    Domyślnie

    A znacie może tą ? - 1GB Extreme CompactFlash Card
    Pozdrawiam !
    D700|D90|14-24 f/2.8|24-70 f/2.8|70-200 f/2.8 VR|SB-900||

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    cena w proline za extreme III jest rzeczywiscie bardzo zachęcająca!! ciekawe czy seria ultra II spadnie z cenami? w MM sandisk ultra II 1gb jest za 499 zł , tak więc uważam ze nie opłaca sie juz szukać po allegro lewizny z usa bez gwrancji a tanszej o 40-50 zł
    cena za ultra II w proline to 459
    pozdrawiam Sebastian

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar maniek
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    67

    Domyślnie

    Czekamy na opinie użytkowników D70 co do współpracy z SanDisk Extreme III.


    pozdrowienia od Mariana

  7. #7

    Domyślnie

    gdzies chyba czytalem, ze extremeII byly minimalnie wolniejsze od ultraII; jesli ma byc postęp, to extrIII powinny byc chyba szybsze

  8. #8

    Domyślnie

    Extreme III jest niby jeszcze 2x szybsza, aż trudno w to uwierzyć!
    http://www.sandisk.com/retail/ext3-cf.asp

    No i cena tylko 60 zł wyższa od CF Ultra II wiec chyba warto kupić.
    Nikony

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar maniek
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    67

    Domyślnie

    skoro juz bawimy się w detale to Rob Galbraith podaje ranking CF-ów we współpracy z D70-tką, tam tez Extreme II prowadzi przed Ultra II

    http://www.robgalbraith.com/bins/mul...?cid=6007-6816

    i koniec tematu bo ktoś powie, że to onanizm już

    Interesujące jest natomiast to, co faktycznie daje zastosowanie Extreme III z Nikosiem

    pozdrowienia od Mariana

  10. #10
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Ha, a jestem na etapie I a Wam juz III w glowie
    Czy jest sens kupowania szybkiej karty dla osob, ktore
    robia zdjecia i im sie nie spieszy?
    Pytam bo mam zamiar kupic 1-2 moze 4 GB!
    Wiele osob pracuje na szybkich kartach i mialo do czynienia z wolnymi.
    Przeciez bufor i tak w pierwszej fazie przejmuje kontrole, potem dopiero zapisuje a ja moge to pare sekund poczekac.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •