Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie ot, tak - całkiem niewinnie ...

    ... zrobiłem zdjecia!

    foto01
    foto02
    foto03

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Trójka dla mnie najfajniesza - mam wrażenie, że modelka wyjdzie z kadru za chwilę, a cień zostanie

  3. #3
    Eia
    Gość

    Domyślnie

    1. Pani ma zniekształconą twarz. Sztuczny uśmiech i cofnięta broda. I za diabła nie rozumiem, po co zostawiłeś tyle miejsca z lewej strony.
    2. Odrobinę za dużo cienia na twarzy. Ale i tak przyzwoicie wygląda. Zabójcze włosy i ciekawe spojrzenie. Z serii zdecydowanie najlepsze.
    3. Aż się prosi, by ją skierować odwrotnie. Jakoś mnie nie przekonuje koncepcja z uciekaniem przed cieniem. Wygląda to głupio i tyle. Poza tym, zakładanie białego płaszcza do ciemnych rajstop i butów (numer mniejszych od kajaka), to już skandal absolutny.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eia
    butów (numer mniejszych od kajaka), to już skandal absolutny.
    lekko zbaczasz z tematu, buty jak buty, co drugi damski ma czub i wyglada na 3 numery za duzy, ale co ja tam wiem na ten temat?
    Zmień wspolrzedne bo ... pocisk wybuch w lesie
    Gdzie mam drugi wyslac? Ostrów Mazowiecka czy Rogóźnia?

  5. #5

    Domyślnie

    vuki, Eia chyba jest tu na forum żeby tylko komentować chamsko zdjecia! niech sama pokarze zdjecia, albo nich sobie pierw aparat kupi!

    a co do zdjeć to modelka na 1. ma usmiech jak joker z batmana ale oczywiscie pozytywnie oceniam całą prace.
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar cubix
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    K o ń s k i e
    Posty
    96

    Domyślnie

    E tam Joker miał inny !! Wiem bo oglądałem ten film tyyyyyle razy :P Co do zdjęć to pozytywnie pozytywnie !
    [']@] Nikon D600 //

    ..:: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum! ::..

  7. #7

    Domyślnie

    jak mógłbym to bym wam pokazał usmiech mojego kolego, on to ma dopiero usmiech jokera
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo udana sesja. Imo najlepsza 2.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •