Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Fuji S3pro vs Fuji s5pro

    Szanowni forumowicze - pytanie kieruję do użytkowników obu aparatów (jak w temacie).
    Proszę o info dotyczące jakości zdjęć - znam różnice dotyczące samych możliwości technicznych - niestety nie mam mozliwości bezpośredniego porównania jakości zdjęć (używam s3pro) - z analizy netu wynika ze różnice są raczej niewielkie ale bede wdzięczny za info od użytkowników
    Pozdawiam i dziekuje
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  2. #2

    Domyślnie

    Pod względem "jakośći" zdjęć nie ma między nimi praktycznie różnicy.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    Pod względem "jakośći" zdjęć nie ma między nimi praktycznie różnicy.

    Dzieki za info - uzywasz obu?
    pozdrawiam
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  4. #4

    Domyślnie

    Rozmawialem na innym forum z posiadaczem obu tych puszek, ktory twierdzil ze pomimo podobnej matrycy, zdjecia z S3 wychodza jednak duzo ladniejsze, maja ,,to cos,,. Ocena ta moze byc jednak subiektywna, choc mi takze zdjecia z S3, bardziej leza :-}
    C 5D Mark II / C 40D /C 35mm, C 17-55 IS USM/ C430 EX II/ Lumix GH4 + 35-100

  5. #5

    Domyślnie

    to raczej body ma "to coś", nie zdjęcia
    miałem s3, mam s5, zdjęcia podobne, body różne - s3 ma "duszę", s5 to brat bliźniak d200 - po prostu nowoczesne body
    pozdrawiam
    Artur

  6. #6

    Domyślnie

    Kupiłem właśnie jako drugie body s3, na co dzień robię s5. Różnica w obrazowaniu jednak delikatna jest, mimo że to ta sama matryca, to jednak oprogramowanie (a pewnie i procesor) inne. Z moich porównań wynika, że s3 ma inne szumy na ISO 1600, to znaczy odrobinę bardziej kolorowe, jednak różnica zauważalna kiedy robimy to samo ujęcie oboma aparatami. No i s5 ma iso 3200, co prawda podbijane, ale w wielu sytuacjach użyteczne. Jeżeli nie są dla Ciebie istotne różnice w samym body, to można powiedzię że obrazowanie s3 i s5 jest na 99,7% identyczne.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziekuje za opinie i informacje dotyczące obrazowania - tak jak wspomniał kolega powyzej - body jest w ergonomii (trzymaniu) nie do pobicia - kiedys bawiłem sie nikonem d2h - jakoś mało sie klei do reki- s3 pro jest pod tym wzgledem rewelacyjne - ma to coś -
    dziekuje za info - jako 2 - gie body tzrzeba szukać s3pro
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •