Coś cienko u Was z kondycją chyba, zawsze robiłem landszafty z gripem i żyje i dalej robie i będę robił![]()
Szukaj
Coś cienko u Was z kondycją chyba, zawsze robiłem landszafty z gripem i żyje i dalej robie i będę robił![]()
koszty mniejsze? przy cenia jaką sobie wyobrażam za te puszkęto powinni nie tylko grip, ale i gratis PS CS3 dawać. Jak sprzedam autko to mi i tak nie wystarczy
do landszaftów lepiej bez gripa, do ludzi - lepiej z gripem. Mnie tam obojętnie dokręcany czy nie. Jak go nie będzie zintegrowanego to trzeba kupić, więc ja wolałbym razem.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
A jaką rozdzielczość mają obiektywy? Czy taka matryca nie służyłaby tylko do pokazania wad optyki?
Skontaktuj się z nami