Czy ktos mial kontakt z tym statywem i moze powiedziec mi cos wiecej niz ze ma wiesniacka nazwe?

http://www.pstryk.com.pl/opis/3222

Jest wysoki, ladnie sie sklada i praktycznie nie posiada wagi. Dodatkowo cena jest wcale znosna - gdzie jest haczyk?