Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Duze malenstwo 70-200 VR

    Mpriest poprosil o zdjecia wiec wrzucam:

    VR 70-200 a kitowy 18-70

    Niby jest to "tylko" 200 ale na moim statywie Manfrotto 724B troche to niepewnie wygladalo.

    Dopiero pozniej wpadlem na to ze sam "tripod collar'" (pierscien mocowania statywu) ma szybkie uwalnianie i mozna go nakrecic wpierw a potem tylko przypiac lunete. Ja nakrecalem caly setup

    Kwintesencja czyli centrum dowodzenia

    Raczej nie ma opcji chowania do kieszeni marynarki




    Wystepuja od lewej: 12-24, 70-200 VR, 18-70
    D70 2.7 TDi

  2. #2

    Domyślnie

    Ze sprzętu napewno będziesz zadowolony
    Mam pytanie na uchwycie - stopce do statywu oraz na oslonie przeciwslonecznej masz jakieś nalepki - na moich tego nie było (nie bylo nawet po nich śladu) - co to za nalepki , co na nich jest? Jaki miałeś futrał - ze skóry czy z tworzywa? Ja mam szkiełko z Hong-Kongu może inaczej to sprzedają?
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  3. #3

    Domyślnie

    deadcop dziekuje! jest piekne : ))

    wasia, z honk kongu? za ile je znalazles? mi udalo sie znalezc najnizej
    za $1,700, czyli za duzo.

    Krzysiek

  4. #4

    Domyślnie

    Szkoda, ze na nich nie widać jaki on ciężki Połóż go na wadze.
    Można nie chodzić na siłownię Waga z D2H to 1070g + 70-200 1470 + jeszcze np. SB-800 z dodatkową baterią 350g (bez baterii). Razem ze 3 kg!!!
    Pzdr
    lenek

  5. #5

    Domyślnie

    Mozecie z grubsza opisac funkcje kazdego z tych przelaczniczkow i
    odpowiedzec na pytanie do czego sluszy ten push-button przy samej
    gorze szkla (tej z bagnetem mocowania oslony przeciwslonecznej)

    Krzysiek

  6. #6

    Domyślnie

    Od góry:
    M/A ~ M - ostrość Manual/Auto lub Manual
    FULL~ nies-2.5 - ustawianie ostrości w pełnym zakresie [FULL] lub od nieskończoności do 2.5m (podobno szybiciej ostrzy na tym drugim położeniu.
    VR ON ~ OF - Włącznik i wyłącznik stabilizacji
    Normal~Active- są to tryby VR (stabilizacji), podobno przy włączonym trybie Active zdjęcia można robić np. z jadącego samochodu lub w biegu (coś jakby ekstremalna stabilizacja).

    Przycisk na osłonie jest albo do blokady ostrości albo do AF. Jeśli nikt nie odpowie to wieczorem sprawdzę (nie używam tego).

    Bym zapomniał - jedyna wada tego obiektywu jaką do tej pory zauważyłem to osłona p.słoneczna - jest za delikatna. Wydaje się, że przy bardziej brutalnym obchodzeniu się z nią szybko ulegnie zniszczeniu (w Sigmie wydawała się bardziej trwała).
    Pzdr
    lenek

  7. #7

    Domyślnie

    mpriest - za te 1700 bym bral (to z kosztami przesylki?)- taniej sie chyba nie da nowego. Ja dałem troche więcej , ale mialem jeszcze pośrednika w Polsce.
    Te przyciski (są 3) przy osłonie przeciwsłonecznej służą do blokady ostrości ale nie korzystam
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  8. #8

    Domyślnie

    Co do ceny to w USA sa po 1550$.
    Osłona faktycznie jest jakaś słaba, z tefo samego materiału co 80-200 AF-S.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  9. #9

    Domyślnie

    W BH cena 1460$ bez taxa plus koszty przesylki
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasia
    Ze sprzętu napewno będziesz zadowolony
    Mam pytanie na uchwycie - stopce do statywu oraz na oslonie przeciwslonecznej masz jakieś nalepki - na moich tego nie było (nie bylo nawet po nich śladu) - co to za nalepki , co na nich jest? Jaki miałeś futrał - ze skóry czy z tworzywa? Ja mam szkiełko z Hong-Kongu może inaczej to sprzedają?
    Nalepki sa z z mojego sklepu fotograficznego gdzie brac pozycza wszystko od D70 do Canon'a EOS-1Ds Mark II .Od 50 1.8 do 300 2.8 tele. !!!!
    Wystarczy zadzwonic dzien wczesniej,zamowic co sie chce i zlozyc depozyt na karte kredytowa.
    Futeral byl-Bardzo solidny material.Ani skora ani plastik -taki z jakiego sa torby fotograficzne. Szelki do noszenia +solidny zasuwak.
    D70 2.7 TDi

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •