Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Arsis ... strona o fotografii: linki, porady, galerie ...

    Witam Wszystkich

    zapraszam na stronę

    www.arsis.strefa.pl

    znajdziecie na niej m.in. rozbudowaną linkownię, porady, tematy, inspiracje (linki do galerii innych osób, które uznałem za interesujące - może znajdziecie tu i link do swojej galerii , moje skromne foty,

    proszę o recenzje dotyczące strony w tym wątku. Zapraszam do pozostawienia śladu w księdze gości - wpisujcie swoje uwagi, odczucia dotyczące treści jak i estetyki

    pozdrawiam Arsis
    Graty: body i kilkanaście soczewek w kilku grupach. Na zawsze bezpartyjny ...
    moje www ... serwisy, porady, linki, galerie ... zapraszam nie tylko początkujących

  2. #2

    Domyślnie

    pierwsza uwaga

    jak wchodze w daną kategorię znika menu z pierwszej strony, moim zdaniem to poważny błąd , bo cięzko jest potem wróćić, polecałbym Ci zrobienie menu głównych linków we wszystkich podstronach na dole , albo lepiej gdzieś u góry. Tak na marginesie to jak wyszukiwarka złapie jakąś podstrone to ciężko będzie komuś potem przejść do innych działów
    Leszek Jarzębowski
    -----------------

  3. #3

    Domyślnie

    Na pierwszej stronie jest napisane "Aby powrócić z dowolnej podstrony do strony głównej kliknij na samej górze www.Arsis.strefa.pl" ... mam nadzieję, że to jasne. Wiem że nie każdy odwiedzający przeczyta całą pierwszą stronę by o tym wiedzieć, a kapnąć się może być trudno.

    ljmedia dzięki za tą uwagę, pomyślę o jakiejś zmianie ... pozdrawiam i dziękuję

    proszę i inne uwagi, sugestie

    [ Dodano: Pon 01 Maj, 2006 ]
    Oki ... dość dużo czasu poświęciłem na "dopieszczanie" strony głównej i podstron.

    powinno być już OK ...

    zapraszam

    wszelkie uwagi mile widziane

    pozdrawiam Arsis
    Graty: body i kilkanaście soczewek w kilku grupach. Na zawsze bezpartyjny ...
    moje www ... serwisy, porady, linki, galerie ... zapraszam nie tylko początkujących

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •