http://www.robgalbraith.com/bins/mul...id=7-7891-8214
fiu fiu, dorobił się spota, pozostał przy matrycy 8MP
pozdrawiam
Szukaj
http://www.robgalbraith.com/bins/mul...id=7-7891-8214
fiu fiu, dorobił się spota, pozostał przy matrycy 8MP
pozdrawiam
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Ale jaja... Odgrzewany koltet - Canonierów szlag trafi. Oczekiwali 12MP sensora z cropem 1.3, który nie szumi nawet na 12800 ISO. Już widzę, co się będzie działo na dpreview...
a to co znowu ?
"DPP adds user-settable noise reduction and support for RAW files from the Canon EOS D2000 and D6000"
wiecie co tak czytam i czytam i w sumie nic nie daje ten nowy canon w stosunku do d20czyli podobna sytulacja jak d60 a zaraz potem 10d , spot sie przyda to fakt
pozatym ten model nie daje nic nowego w stosunku do d20 a jezeli daje to jakies marketingowe bzdurki
to taka sama zmiana jak d70 i d70s
![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Koledzy Canonierzy wywyzszali sie jak to 30D przyjdzie i pozamiata, a tu mamy 20Ds z wiekszym telewizorkiem i spotem.
Telewizorek super, ale spot? Po co? Tyle razy udowadniano juz na zaprzyjaznionym forum, ze jest to do niczego nie przydatna funkcja.
PS. Ten spot to w sumie pseudo spot jak widze, 3,5%.
Nikon F-501, Canon 30D
Nie ma się co cieszyć. Onaniści sprzętowi rzucą się teraz na Nikony D200 (bo ma 10MP!!!! Przecież pospolicie wiadomo, że to obciach mieć mniej!). Jeszcze się może okazać, że cena 200tki pójdzie do góry. Osobiście liczyłem na to, że Canon wypuści puszkę, która spowoduje że cena d200 spadnie - jak widać stało się na odwrót...
Czornyj, bo Canon wie co robi, chodzi o to, by jednak zamiast D200 ludzie kupowali Canona![]()
Zamieszczone przez pebees
Aj dant geded...
Czornyj, odniosłem się do Twojej wypowiedzi: 'Osobiście liczyłem na to, że Canon wypuści puszkę, która spowoduje że cena d200 spadnie - jak widać stało się na odwrót...'
No własnie, ktoś wspomniał o d70s.. A tam było raptem ile zmian ? Telewizor, wężyk i matówka? Wtedy Wy narzekaliście. Oczywiście, że 30d to odgrzany kotlet i szczerze mówiąc nie spodziewałem się cudów, jak ktoś chce więcej to sięga po 5d.
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Cichy jak bys byl szefem w takiej firmie tez bys tak zrobil odnowil model poprostu![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Skontaktuj się z nami