czy ktos wie moze gdzie i za ile mozna kupic generator dymu?
jakie sa rodzaje?
jak to jest zasilane?
czy sa wersje do pracy w terenie?
bede wdzieczny za kazde info na ten temat.
pozdrawiam rabijki
Szukaj
czy ktos wie moze gdzie i za ile mozna kupic generator dymu?
jakie sa rodzaje?
jak to jest zasilane?
czy sa wersje do pracy w terenie?
bede wdzieczny za kazde info na ten temat.
pozdrawiam rabijki
ja wiem...bo kiedys z racji dyskotek potrzebowalem takie cudozreszta dalej je mam
rodzaje hmmm rozronia sie dym ciezki i dym zwykly...te do dymu ciezkiego sa bardzo drogie...nie jest to droga impreza jesli chodzi o te typowe zadymiarki...do pracy w terenie hmmm moze byc ciezko
http://www.prosklep.com/default.php/cPath/80_81 sklep ktory polecam...i taka rada jakby kupowal...wazny jest plyn...rozniaca plynu za 40 zl czy 80 jest ogromna![]()
"taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk
Skontaktuj się z nami