Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: GENERATOR DYMU

  1. #1

    Domyślnie GENERATOR DYMU

    czy ktos wie moze gdzie i za ile mozna kupic generator dymu?
    jakie sa rodzaje?
    jak to jest zasilane?
    czy sa wersje do pracy w terenie?

    bede wdzieczny za kazde info na ten temat.
    pozdrawiam rabijki

  2. #2

    Domyślnie

    ja wiem...bo kiedys z racji dyskotek potrzebowalem takie cudo zreszta dalej je mam rodzaje hmmm rozronia sie dym ciezki i dym zwykly...te do dymu ciezkiego sa bardzo drogie...nie jest to droga impreza jesli chodzi o te typowe zadymiarki...do pracy w terenie hmmm moze byc ciezko

    http://www.prosklep.com/default.php/cPath/80_81 sklep ktory polecam...i taka rada jakby kupowal...wazny jest plyn...rozniaca plynu za 40 zl czy 80 jest ogromna
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •