Czesc,
Jaka jest praktyczna roznica? W jakich rozcieczeniach mozna wolac w Xtolu( w D76 wolam w 1+3) i co z forsowaniem?
Szukaj
Czesc,
Jaka jest praktyczna roznica? W jakich rozcieczeniach mozna wolac w Xtolu( w D76 wolam w 1+3) i co z forsowaniem?
Ja praktycznie używam tylko XTOL, jest bardziej drobnoziarnisty od D76
Skontaktuj się z nami