Witam właśnie kolega rozpakował sobie nowy aparacik D300 i zadzwonił do mnie z pytaniem ze mu coś tam w środku lata jak potrząsa nim delikatnie . Nie mam przy sobie aparatu by sprawdzić . Po za tym nigdy takich testów wstrząsowych nie robiłem .Hmmmmmm co mam mu powiedzieć ze to lustro i to normalne choć ja takiego faktu u siebie nie stwierdziłem ...