Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Question D300 - problem z wspomaganiem autofokusa

    Witam, mam D300 około miesiąca i zauważyłem, że co jakiś czas przestaje mi działać zapalanie lampy wspomagania autofokusa (mam SB600). Gdy to zauważę, sprawdzam w menu (jest włączone - ale światełko nie świeci). Wyłączenie w menu i włączenie nie pomaga. Robię wówczas reset aparatu - wówczas jest OK.

    Zastanawiam się, czy mój D300 ma błąd, czy może np. przestawiam jakąś inną funkcję i to powoduje ten problem... Zauważyliście coś takiego?
    Pozdrawiam, Piotr

  2. #2

    Domyślnie

    wspomaganie przestaje działać jak zmieniasz punkt ostrości z centralnego na któryś inny - sprawdź czy to nie to

  3. #3

    Domyślnie

    FalconPL, masz rację. Bardzo dziękuję za pomoc. Już myślałem, że serwis mnie czeka...
    Pozdrawiam, Piotr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •