Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pytanko

  1. #1

    Domyślnie Pytanko

    Witam właśnie kolega rozpakował sobie nowy aparacik D300 i zadzwonił do mnie z pytaniem ze mu coś tam w środku lata jak potrząsa nim delikatnie . Nie mam przy sobie aparatu by sprawdzić . Po za tym nigdy takich testów wstrząsowych nie robiłem .Hmmmmmm co mam mu powiedzieć ze to lustro i to normalne choć ja takiego faktu u siebie nie stwierdziłem ...
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  2. #2

    Domyślnie

    Kolego gadas to jakaś prowokacja czy jak?
    stawaim na kulkę od czujnika położenia
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystko jest ok.
    To grzechocze kulka informująca aparat w jakim właśnie znajduje się położeniu (pion, poziom).
    Pozdrawiam - Zbycho

    d700 / d200 | waliza gratów | kompletny brak czasu na robienie zdjęć http://zbychoo.blogspot.com/

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie! Było o tym wiele razy, przy okazji D200 i D300 chyba też! Jest chyba nawet przyklejone gdzieś u góry!
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  5. #5

    Domyślnie

    No to ufff już do niego dzwonie .
    Cytat Zamieszczone przez darko29 Zobacz posta
    Kolego gadas to jakaś prowokacja czy jak?
    stawaim na kulkę od czujnika położenia
    absolutnie nie była to prowokacja ja swoim aparatem nie trząchałem by sie przekonać iż coś tam w nim lata czy puka .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  6. #6

    Domyślnie

    gadas mam nadzieje ze nie byla to prowokacja

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17663

    pytanie nr 3

    Pozdrawiam
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    gadas mam nadzieje ze nie byla to prowokacja
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17663
    pytanie nr 3
    Pozdrawiam
    Eeee tam prowokacja od razu
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gadas Zobacz posta

    absolutnie nie była to prowokacja ja swoim aparatem nie trząchałem by sie przekonać iż coś tam w nim lata czy puka .
    rok na forum, tyle wątków na koncie i nie czytałeś o kulce????
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •