Ten dział taki poważny, że strach o coś pytać
Ale co tam...
Nadszedł następny etap. Z różnych wypowiedzi wynika, że zdecydowanie lepiej jest drukować. Tylko czym? Interesuje mnie format do 30x45.
Może już ktoś rozeznawał ten temat i poda jakieś wskazówki, linki, przemyślenia?
Poświęciłem 2 godziny na google, ale nic się nie rozjaśniło![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami