Od wczoraj mam Tokine 12-24 F4 i niestety jak robie zdjecia z flashem (zintegrowany z body) w dole obrazu powstaje ciemniejszy polokrag (przy ogniskowej 24 nie ma). Czy jest to wina braku lampy blyskowej (sb-600 itp.)? Dodam ze w miejscach dobrze oswietlonych przy zdjeciach z flashem ten ciemniejszy polokrag nie pojawia sie, nawet przy ogniskowej 12.