"Próbowałem przeczyścić matryce i lustro, ale nic to nie dało."
A czujnik AF? Poza tym czujnik niekoniecznie idealnie sie pokrywa z polem "narysowanym" w wizjerze. Im dluzsza lufa, tym trudniej wyostrzyc, ze wzgledu na mniejszy kontrast. Dochodzi do tego ilosc swiatla i takie tam...
No i sprawdz jeszcze koniecznie inne szklo na swojej maszynce.
btw:
Czujnik AF miesci sie pod lustrem, "na dolnej sciance" puszki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami