Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    "Próbowałem przeczyścić matryce i lustro, ale nic to nie dało."

    A czujnik AF? Poza tym czujnik niekoniecznie idealnie sie pokrywa z polem "narysowanym" w wizjerze. Im dluzsza lufa, tym trudniej wyostrzyc, ze wzgledu na mniejszy kontrast. Dochodzi do tego ilosc swiatla i takie tam...
    No i sprawdz jeszcze koniecznie inne szklo na swojej maszynce.

    btw:
    Czujnik AF miesci sie pod lustrem, "na dolnej sciance" puszki.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  2. #12
    Michun
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nostromo Zobacz posta
    To body jest na gwarancji czy już po?
    Niestety gwarancja się już skończyła.

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    No i sprawdz jeszcze koniecznie inne szklo na swojej maszynce.
    Sprawdzałem różne szkła na swoim body i efekt był ten sam. Moje szkła na sprzęcie kumpli działy idealnie. Spróbuje jeszcze z tym czujnikiem.

  3. #13

    Domyślnie

    Może cos to da co napisał Seeker ale to raczej jakieś 25% szansa. Raczej serwis Cię czeka. Wyrazy w-cucia.
    Nikon i parę szkiełek

  4. #14
    Michun
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki bardzo. Niestety wiem już co to znaczy oddać Nikona do serwisu. MASAKRA!!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •