Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Reminiscencje z Tajlandii - 1

    Z podziękowaniami dla Hesji (on wie za co )

    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  2. #2

    Domyślnie

    Grzesiu, powiem tak. Mam nadzieje ze masz wiecej zdjec z Tajlandii, bo to IMO nie zachwyca. Nie przemawia do mnie zadna akcja, balaganem w tle i ogolna wymowa. Ot kobieta w jakiejs pozie. Czekam na inne foty z tego pieknego kraju.

  3. #3

    Domyślnie

    Ogolnie ciemno, wypalony kapelusz, centralny kadr - a ja myslalem, ze majac D200 to juz sie niejako z "automatu" poprawne zdjecia robi

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Campo
    a ja myslalem, ze majac D200 to juz sie niejako z "automatu" poprawne zdjecia robi
    Campo, jak widzisz, sam sprzęt zdjęcia nie zrobi. Może zauważyłeś, że zdjęcie zrobione jest pod słońce i bez dopalenia lampą (za daleko było). Zresztą nie dyskutuję z Twoją opinią - dziękuję za krytykę. Może kolejne spodobają się bardziej.
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  5. #5
    nin
    Gość

    Domyślnie

    powiem jedno swietna fotka
    ladne kolory i kadr i jakow wogole bardzo plastycznie to wyglada
    ona gdzies jedzie ?

    czemu nie dajesz pod tak ciekawymi fotkami malych historyjek odnosnie ich ?

  6. #6

    Domyślnie

    OK, więc słowo komentarza. Zdjęcie zrobione na pływającym targu w Damnern Saudak. Ilość łodzi na m2 przekracza tam wszelkie normy światowe, stąd mało "studyjne" tło. Zresztą puszczę jeszcze jedną fotkę z tego targu, to sami zobaczycie (no i pytanie - jak tam znaleźć zrównoważone i czyste tło hihi). Miejscowe kobiety handlują na kanale z łódek swoimi wiktuałami, owocami i wszystkimi jadalnymi przynętami.
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  7. #7
    nin
    Gość

    Domyślnie

    smieszy mnie to ze ktos wogole wspomina o tle
    to zdjecie z tym opisem poprostu wymiata

    swietnie ze ktos mrozi takie male historyjki
    jestem fanem takich zdjec i takiego typu ich prezentacji

    czekam z niecierpliwoscia na wiecej i pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    najlepszy klimat tworzy smutne spojrzenie tej kobiety. na technike tu nie patrze
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  9. #9

    Domyślnie

    smieszy mnie to ze ktos wogole wspomina o tle
    Mozesz nie wiedziec ze tlo jest integralna czescia calosci kompozycji. Nie ma w tym nic smiesznego. Skoro jednak bawia Cie opinie innych, baw sie dobrze

    jestem fanem takich zdjec i takiego typu ich prezentacji
    Wiec uszanuj zdanie innych w tej kwestii i smiej sie rzadziej z ich opinii. Ja Twoja szanuje i nie smieje sie z tego ze "to zdjecie z tym opisem poprostu wymiata", choc w pewnych kregach fotograficznych uswiadomiono by Cie ze opis do zdjecia to zbytek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •