Normalne.
To się chyba nazywa blooming, ale nie jestem pewny:
http://nikon.org.pl/search.php?searchid=1020093
Przyczyną jeśli mnie pamięć nie myli jest migawka hybrydowa.
A u ciebie czas 1/3200 sek. Więc wszystko jasne.
Szukaj
Normalne.
To się chyba nazywa blooming, ale nie jestem pewny:
http://nikon.org.pl/search.php?searchid=1020093
Przyczyną jeśli mnie pamięć nie myli jest migawka hybrydowa.
A u ciebie czas 1/3200 sek. Więc wszystko jasne.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Skontaktuj się z nami