Normalne.

To się chyba nazywa blooming, ale nie jestem pewny:
http://nikon.org.pl/search.php?searchid=1020093

Przyczyną jeśli mnie pamięć nie myli jest migawka hybrydowa.

A u ciebie czas 1/3200 sek. Więc wszystko jasne.