Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Koszmarny sen fotografa ślubnego :)

    Jak czasem narzekacie na ciasnotę przy ołtarzu, to spójrzcie na to - zawsze może być gorzej
    (kolega prosił, abym cyknął mu jego ślub)


    i jeszcze jedno:

  2. #2

    Domyślnie

    Robi wrażenie !
    Kolega to jakiś "celebryta" czy może wybranka ?
    Poligon doświadczalny dla początkujących fotografów ślubnych?
    Wiesz na pewno skąd taki sorry... ale bajzel przy ołtarzu. Poczekaj jeszcze ze trzy strony komentarzy i zdradź O CO CHODZI?
    Te zdjęcia przypominają kadry zrobione podczas lądowania desantu wojsk amerykańskich chyba w Panamie - jeden żołnierz leżący czy klęczący na plaży a z tyłu za nim na tle ciemniejącego nieba tłum kamer i aparatów.
    Ja miałem kiedyś podczas przysięgi 5 księży plus 2 ministrantów - bo pan młody zasłużył się w przy budowie kościoła w którym brał ślub i w ten sposób hierarchia kościelna wyrażała swą wdzięczność.
    POZDRAWIAM
    myślę co piszę

  3. #3

    Domyślnie

    obstawiam ze reakcja forumowiczow na zaproszenie przez innego forumowicza na jego slub
    na 1 zdjeciu podpada mi mikrofon an wysiegniku podpiety pod A60, wiec .. albo cyberfoto albo cb
    puszka, krotkie zoomy, stalki, sabina, sol, tequilla, cytryna, slingshot 300

  4. #4
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    a pan mlody nie mogl kilkoma szybkimi sierpowymi zrobic ci troche miejsca ? w koncu byles zaproszony

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    a pan mlody nie mogl kilkoma szybkimi sierpowymi zrobic ci troche miejsca ? w koncu byles zaproszony
    Z tego co pamiętam lewy prosty to jego znak firmowy, z tym, że nie jestem 100% pewien, bo nigdy nie oberwałem

  6. #6

    Domyślnie

    Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ?
    D50+Tamron 17-50/55-200/90 macro + SB-800 + SB-26 + (PQI i SANDISK III 2 GB - uszkodzone)

  7. #7

    Domyślnie

    zielonka?
    Pozdrawiam
    D40

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pX Zobacz posta
    zielonka?
    obydwaj trafiliscie - Diablo i Zielonka. Slub masakra

  9. #9

    Domyślnie

    jak juz mam pod reka to wklejam. zdjecia z drugiej strony plecow. http://www.zyciepw.pl/diablo-na-slubnym-kobiercu/
    puszka, krotkie zoomy, stalki, sabina, sol, tequilla, cytryna, slingshot 300

  10. #10

    Domyślnie

    Heh, mam trochę więcej, bo kilka sekund po pierwszej focie stanęli do siebie twarzami, a plecami do całej reszty poza tym ja byłem na weselu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •