Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
Do ceny D40x dołóż te wolne 1000 zł i kup D80. Moja rada. Zacznij od kita a potem sobie uzbierasz na co będziesz chciał.

Tu masz listę obiektywów co współpracują z D40x
http://nikon.org.pl/showthread.php?t=46612&page=2

Czy mam jeszcze wyszukać Ci informacji na forum czy dasz radę resztę sam?
no ale teraz pojawaia sie nastepny dylemat. w cenie d80 mam k10d ktory ma stabilizacje,czyszczenie matrycy,uszelnienia,22bit przetwornik.wiem ze nie są to az tak niebedne funkcje no ale czyszczenie by sie przydało.duzy plus pentaxa z tymi manualnymi obiektywami.
no ale wiadomo nikon to nikon