no ale teraz pojawaia sie nastepny dylemat. w cenie d80 mam k10d ktory ma stabilizacje,czyszczenie matrycy,uszelnienia,22bit przetwornik.wiem ze nie są to az tak niebedne funkcje no ale czyszczenie by sie przydało.duzy plus pentaxa z tymi manualnymi obiektywami.
no ale wiadomo nikon to nikon![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami