Na stronie Nikona pojawiła się (08-02-2006) uaktualnianie oprogramowania aparatu D70 A 2.00 / B 2.00. Mam zaktualizowania A i B do 2.0 zrobione kilka miesięcy temu, czy ta wersja coś zmienia? Czy mam zmieniać czy zostawić tak jak jest?
Szukaj
Na stronie Nikona pojawiła się (08-02-2006) uaktualnianie oprogramowania aparatu D70 A 2.00 / B 2.00. Mam zaktualizowania A i B do 2.0 zrobione kilka miesięcy temu, czy ta wersja coś zmienia? Czy mam zmieniać czy zostawić tak jak jest?
D90, 18-105 DX ED VR, 70-300G, SB600. Lovepro Nova5.
Skontaktuj się z nami