Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: D40 - problem

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Willy Zobacz posta
    we wszystkich lustrzankach mozna patrzec tylko w wizjer? :/ zawiodlem sie
    W niektórych można kadrować na ekranie LCD.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Willy Zobacz posta
    ale snoby... więcej zrozumienia dla drugiego człowieka na przyszlosc zyccze
    Wolisz określenie dziecko neo czy trol?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Willy Zobacz posta
    ale snoby... więcej zrozumienia dla drugiego człowieka na przyszlosc zyccze
    Gościu w środku nocy dostałeś odpowiedź od 3 osób w ciągu 6 minut od zadania pytania więc może powstrzymaj się z takimi komentarzami.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Willy Zobacz posta
    ale snoby... więcej zrozumienia dla drugiego człowieka na przyszlosc zyccze
    pierwsza groźba wzrokowa

    Temat wyczerpany.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •