1. Czy ten aparat może nagrywać filmy? Jeśli tak, to jak?
2. Czy zamiast gapić się cały czas przez wizjer moge robić zdjęcia patrząc w LCD?
pozdro
Szukaj
1. Czy ten aparat może nagrywać filmy? Jeśli tak, to jak?
2. Czy zamiast gapić się cały czas przez wizjer moge robić zdjęcia patrząc w LCD?
pozdro
Prowokacja, IMO temat do usunięcia.
Niby dlaczego? jestem początkującym, a nie moge tego znaleźć w instrukcji
OK.
1 - NIE
2 - NIE
ukontentowany? :]
1. nie
2. nie
posthuman ale się wstrzelilismy![]()
Ostatnio edytowane przez Piotr_ ; 14-01-2008 o 00:26
we wszystkich lustrzankach mozna patrzec tylko w wizjer? :/ zawiodlem sie
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
ale snoby... więcej zrozumienia dla drugiego człowieka na przyszlosc zyccze
Skontaktuj się z nami