zgadza się, bez sensu.
dlaczego domyslać się? Są zdjęcia do porównania na stronie, którą zresztą poniżej polecasz. Proszę oto dokładniejsze linki:
http://www.dpreview.com/reviews/nikond40/page23.asp
http://www.dpreview.com/reviews/NikonD40X/page25.asp
http://www.dpreview.com/reviews/NikonD50/page24.asp
http://www.dpreview.com/reviews/nikond80/page27.asp
widzę, że się nie rozumiemy. Nie wychwalałem odszumiania D70 w body, a jedynie możliwość nie odszumiania i wywołanie RAW w zewnętrznym sofcie - jak się chce.
dyskusje o szumie zawsze mnie w efekcie dobijają, bo kończą sie porównywaniem pojedyńczych pikseli, a w dodatku najczęsciej dyskutują o tym osoby które nie robią odbitek lub robią je w formatach 15x21, albo oglądają 100% cropy na monitorach
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami