Mnie to trochę śmieszy ostatnia część "dyskusji", ale ja patrzę okiem bardzo początkującym... prawdę mówiąc mam gdzieś: "dlaczego?" - czy to soft, czy matryca, czy nawet brak/niebrak silniczka... Jeśli d40 szumi mniej od d70,d80 itp. to przyjmuję to do wiadomości i tyle. Nikon wypuścił d40, żeby natrzepać kasy ile się da, a jeśli przy okazji jakimś sposobem udało mu się stworzyć przyzwoity produkt, to tym lepiej. A czy te szumy są mniejsze czy większe od innych Nikonów... a jeśli mniejsze, to co na to ma wpływ - to mnie to nic, a nic nie obchodzi. Zdjęcia na A4 (podejrzewam, że na A3 też) wychodzą świetnie i to powinno wystarczyć amatorowi. To chyba ten segment?
Ale jeśli ktoś chce rozstrząsać aspekty techniczne, to nikt też mu nie może zabronić... czasem fajne teorie wychodzaCiekawe co powiedzieliby konstruktorzy Nikona? Może uchyliliby rąbka tajemnicy? Pytał ktoś?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami