Kup sobie canona 400d z kitem, serio.![]()
Szukaj
Kup sobie canona 400d z kitem, serio.![]()
D70s, N50mm/1.8, SB-600 i dwa kilo pasji w torbie
Ja nigdy nie napisałem, że mam kolory wyprane. Ale widocznie daltonista jestem i nie wiem co dobre![]()
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
jak dla mnie najlepsze z d40 jest czulosc iso, 1600 jest dla mnie mistrzowskie.
D200, T17-50, N100 2.8MF, SB-24
To prawda. Miałem D40, mam D80 - i wniosek drodzy Państwo: w tej kwestii D40 bije na łeb zarówno D80 jak i D200 z którego poglądowe zdjęcia widziałem u znajmowgo, także posiadacze "czterdziestki" nie muszą się martwić - jeśli chodzi o jakość obrazowania - mają naprawdę kawał dobrego sprzętu. Podejrzewam że następca D80-ki uplasuje się w tej kwestii pomiędzy D40 a D300, tak jak to teoretycznie być dla tej klasy sprzętu powinno.
Nikon D80 | Tamron 17-50/2.8 | Nikkor 50/1.4 | Velbon DF-40 | Raynox M-250 | Zenit 12XP | Helios 58/2 | Cała masa akcesoriów
Ostatnio edytowane przez mpwt ; 14-01-2008 o 18:01
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
a zainteresowałes się może jakie ustawinia odszumiania były ustawione w body? d200 ma 2 opcje - wysokie iso i długie czasy. Większość użytkowników to wyłacza, bo woli to robić w sofcie i mieć pełniejszą kontrolę. Wyłączenie odszumiania w body ma sens, bo wtedy spada szybkość zapisu w serii.
Zanim zaczniesz udowadniac, że D40 najmniej szumi poznaj dogłębnie możliwości innych body.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Nigdy nie stosuję opcji odszumiania, ani w D40, ani w D80. Wolę większy szum z zachowaniem detaliPozdr.
Nikon D80 | Tamron 17-50/2.8 | Nikkor 50/1.4 | Velbon DF-40 | Raynox M-250 | Zenit 12XP | Helios 58/2 | Cała masa akcesoriów
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
D40 + SY8/3.5FE + S10-20/4-5.6 + N35/1.8 + S50/1.4 + N55-200 + Tair300/4.5 + SB-600
Yashica 108MP + Y35-70 + Y75-200 + YCS-220
http://picasaweb.google.com/mt.mostowski
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
Skontaktuj się z nami