jest coś takiego, dostępne to, kupić da się?
Szukaj
jest coś takiego, dostępne to, kupić da się?
tomek
D80/N18-200VR/HOYA UV
F80/N28-80G/N70-300G/HOYA HMC UV, hm i statyw Czesław
No wydaje mi się,że nie ma ja sie jeszcze nie spotkałem.
Ale nigdy nic nie wiadomo co "chińczycy" są w stanie wyprodukować.......
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
350mAh,jak pamiętam chyba 2 wchodzi.Poprawić jeśli się mylę,dawno nie używałem.Do battery packa możemy włożyć 4 akumulatory po 2000 do 3000 mAh,więc nie wiem jak to się ma do trwałości jednorazowego naładowania.
F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
Grupa ,,SABAT,,
Tomek F80 - kup baterry packa - najlepsze rozwiazanie bo lepszy chwyt i problem z zasilaniem masz z glowy.
Zastanów się nad celowością zakupu akumulatorów, (paskudnie drogie + ładowarka). Jeśli nie wykonujesz dużej ilości zdjęć to taniej wyjdzie Ci pozostanie przy bateriach do F80. Za 15 zet. możesz na giełdzie lub allegro kupić komplet bateri ( przeciętnie wystarcza na 10 filmów). Miałem podobny dylemat - i pozostałem przy bateriach. Opcją może być batery-pack.
Pozdrawiam WIST.
Ostatnio edytowane przez wist ; 25-01-2008 o 17:28
Mimo wszystko Battery Pack jest najlepszym rozwiązaniem. Sam mam F80 i powiem że dopiero gdy zakupiłem BP to była to radość i w trzymaniu jak, i oszczędność na bateriach. Jedyny minus to brak pionowego spustu ale nigdy go nie było, więc nie ma co się rozczulać czy żalić.
Mateusz Książkiewicz
Canon & Nikon
Skontaktuj się z nami