Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Jaka walizka

  1. #1

    Domyślnie Jaka walizka

    Witam.

    Mam problem. Potrzebuję solidnej walizki na lata...takiej podrózniczej, mocno odpornej, bedzie podrózował w niej statyw.
    Wiem że są firm Samsonite ale ceny mnie zabijaja.

    Bardzo proszę o pomoc forumowiczów podrózników...

    Kwote jaka mogę przeznaczyć to maks 600zł.

  2. #2

    Domyślnie

    zobacz może firmy hannibal - moja żona kupiła kiedyś taką - olbrzymią - pakuje się (pół domu) i już 4 sezony wytrzymała
    D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw

  3. #3

    Domyślnie

    zobacz chase jarvis - strone tego fotografa - ma podcasty o pakowaniu sprzetu - podaje dokladne dane
    olo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    Jak walizki to tylko Pelican, masakra! Nie do zabicia.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  5. #5

    Domyślnie

    Peli/Pelican polecam tak jak poprzednik - sam mam do sprzetu nurkowego i foto i sa idealne ale niestety w 600zl to sie nie zmiescisz bo sa duzo drozsze.
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Garnett Zobacz posta
    Peli/Pelican polecam tak jak poprzednik - sam mam do sprzetu nurkowego i foto i sa idealne ale niestety w 600zl to sie nie zmiescisz bo sa duzo drozsze.
    Warto kupić nawet używaną, jeśli się znajdzie. One są chyba solidniejsze niż ruskie czołgi
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  7. #7

    Domyślnie

    To nie ma byc walizka typowo na sprzęt foto. Teraz sa takie bardziej cywilne wózki-walizki zbudowane z włokien szklanych.... Te peli to normalnie jak wojskowy stuff wyglada...

    dzięki za odzew?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez johny_85 Zobacz posta
    To nie ma byc walizka typowo na sprzęt foto. Teraz sa takie bardziej cywilne wózki-walizki zbudowane z włokien szklanych.... Te peli to normalnie jak wojskowy stuff wyglada...
    dzięki za odzew?
    Zaręczam, że nie ma nic porównywalnego w tej cenie. Wygląda nie najpiękniej, fakt. Ale raz jeszcze podkreślam, można to zrzucać z wysokości, topić, kopać a i tak nic się sprzętowi w środku nie stanie. Polecam szczerze. To inwestycja na lata.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Legnica/Wrocław
    Posty
    230

    Domyślnie

    Samsonite produkuję też trochę tańsze walizki pod inną nazwą. Jak sobie przypomne to napiszę. Poza tym Delsey? Też są w porządku i zdaję się że tańsze.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hedgehog Zobacz posta
    Zaręczam, że nie ma nic porównywalnego w tej cenie. Wygląda nie najpiękniej, fakt. Ale raz jeszcze podkreślam, można to zrzucać z wysokości, topić, kopać a i tak nic się sprzętowi w środku nie stanie. Polecam szczerze. To inwestycja na lata.
    są jeszce walizki B&W bodajże - tańsze od Peli, a wykonanie równie dobre, pancerne, ruskoczołgowomasakryczniewytrzymałe
    FX / DX + ultra szeroko przy 2,8 oraz całkiem wąsko też 2,8
    Photone.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •