Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Manualne obiektywy do D40

    Witam wszystkich użytkowników,

    mam pytanie: czy po podpięciu manualnych obiektywów z bagnetem nikona (nikon, tokina, sigma itd) D40 będzie mierzył światło i będzie dostępna automatyka z preselekcją przysłony?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mi1980 Zobacz posta
    Witam wszystkich użytkowników,

    mam pytanie: czy po podpięciu manualnych obiektywów z bagnetem nikona (nikon, tokina, sigma itd) D40 będzie mierzył światło i będzie dostępna automatyka z preselekcją przysłony?
    Nie znam D40, ale coś mi chodzi po głowie że takich wątków na forum było dużo. Nie czytałem ich bo nie mam D40, ale jeśli coś Ci to pomoże to spróbuj skorzystać z wyszukiwarki. Podejrzewam, że może coś uda Ci się znaleźć . Jeśli nie to proszę admina o skasowanie mojej wiadomości.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

    Domyślnie

    Odpowiedź brzmi NIE i tyle w tym temacie.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •