Witam wszystkich użytkowników,
mam pytanie: czy po podpięciu manualnych obiektywów z bagnetem nikona (nikon, tokina, sigma itd) D40 będzie mierzył światło i będzie dostępna automatyka z preselekcją przysłony?
Szukaj
Witam wszystkich użytkowników,
mam pytanie: czy po podpięciu manualnych obiektywów z bagnetem nikona (nikon, tokina, sigma itd) D40 będzie mierzył światło i będzie dostępna automatyka z preselekcją przysłony?
Nie znam D40, ale coś mi chodzi po głowie że takich wątków na forum było dużo. Nie czytałem ich bo nie mam D40, ale jeśli coś Ci to pomoże to spróbuj skorzystać z wyszukiwarki. Podejrzewam, że może coś uda Ci się znaleźć . Jeśli nie to proszę admina o skasowanie mojej wiadomości.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Odpowiedź brzmi NIE i tyle w tym temacie.
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Skontaktuj się z nami