Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Iwonka

  1. #11

    Domyślnie

    jest fajnie, bardzo mi się podoba - kolory dobrane jak należy - światło i plastik gra - byle tak dalej !!!
    boli mnie kolano czasem

  2. #12

    Domyślnie

    Koleja fotka

    Nikon D70s + Sigma 24-70 mm f/2.8 EX DG Macro + Nikkor AF 50 mm f/1.8D
    + Nikkor AF-S DX 18-70 mm f/3.5-4.5 IF-ED + SB-800 + 7 x Elfo = 3200ws

  3. #13

    Domyślnie

    kolorowy zawrocik to pierwsze co mi sie rzuca na oko. Hmm... Twoje fotki wprawily mnie w zadume i autorefleksje, dlaczego bowiem ja mam nudno szaro czarne kompozycje No swietna robota. Mi sie to podoba.
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  4. #14

    Domyślnie

    fantastic plastic ale mi sie podoba :P , ładne światło, kadry, tylko na drugim rozebralabym modelkę z tych silikonowych ramiączek bo wyraźnie rzucają się w oczy i ramię wyszło trochę monstrualnie jak u rugbysty, także podsumowując 1 miodzio, 2 fajna z małymi zastrzeżeniami.
    Mało umiejętności, duzo serca, jeszcze więcej chęci...

  5. #15

    Domyślnie

    nie nie - jedyneczka zdecydowanie najlepsza - dwójka odstaje jak dla mnie....
    boli mnie kolano czasem

  6. #16

    Domyślnie

    Glamour-owa kolorystyka jest do przelkniecia
    niektórzy tym się głównie parają i mimo, że glamour oglada się łatwo, to sfotografować go już chyba nie jest tak bardzo prosto.
    Dlatego podziwiam i przyklaskuję JunioR-owi.

    [ Dodano: Pią 17 Lut, 2006 ]
    Acha - zwróćcie uwagę, drodzy forumowicze, na kompozycję: fotografie niby poziome czyli nie typowo-portretowe, ale dzięki cieniowi napierwszym i włosom na drugim - komponują się pięknie poziomo. W drugim zdjeciu przesunięcie modelki i ustawienie włosów pięknie wg "silnych punktów" kadru. Ramię i włosy świetnie podkreślaja dynamikę.
    Brawo1

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •