Witam!!!
Nie wiem czy było na forum o tym kolesiu, ale posiada kilka szkieł http://www.naturfotograf.com/lens_surv.html#top1
plus można znależć opisy szkiełek i różne takie dla kumatych w innej mowie![]()
To mój pierwszy temat więc do admin - proszę o litość![]()
pozdro pla wszystkich![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami