Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: A co w torbie?

  1. #1

    Domyślnie A co w torbie?

    Witam!!!

    Nie wiem czy było na forum o tym kolesiu, ale posiada kilka szkieł http://www.naturfotograf.com/lens_surv.html#top1

    plus można znależć opisy szkiełek i różne takie dla kumatych w innej mowie

    To mój pierwszy temat więc do admin - proszę o litość

    pozdro pla wszystkich
    Trza kupić NIKONa new sezon w PLS Sovia and PLK MKS

  2. #2

    Domyślnie

    ta.. znamy tego pana..
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  3. #3

    Domyślnie

    A ja to widzę pierwszy raz I zastanawiam się, czemu ten facet tak traktuje swój sprzęt??!! Ja na swego D70 + kit dmucham i chucham

  4. #4

    Domyślnie

    On go nie traktuje, on go używa

  5. #5

    Domyślnie

    On go nie traktuje, on go używa Smile
    i tak trzeba. Nie wyobrażam sobie dmuchania na d70 ;] Aparat musi sprostac wymaganiom właściciela, a nie na odwrót.

    chociaz.. d70 tak licho wygląda jakos

    Pozdrawiam
    Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kiemlo
    On go nie traktuje, on go używa
    To jasne, ale można używać i nie rzucać do bagażnika tak, żeby się dobry pagórek uzbierał...

  7. #7

    Domyślnie

    kloseque
    moze sie spieszyl? ;] zreszta co za znaczenie, nie przesadzajmy, to nie sa nie wiem jak delikatne rzeczy. jasne, ze trzeba dbac, ale co sie stanie, zrobi sie ryska na tubusie? straszne... sam widzisz, ze dekle sa pozakladane, wiec niz im nie grozi
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krystek
    kloseque
    moze sie spieszyl? ;] zreszta co za znaczenie, nie przesadzajmy, to nie sa nie wiem jak delikatne rzeczy. jasne, ze trzeba dbac, ale co sie stanie, zrobi sie ryska na tubusie? straszne... sam widzisz, ze dekle sa pozakladane, wiec niz im nie grozi
    No jasne, nie robię z tego tragedii Mam to gdzieś generalnie - jego sprzęt, a ja nawet tego "jego" nie znam. Ja po prostu szanuję swój sprzęt, czy to aparat, czy długopis czy samochód i nie oznacza to że go nie używam I jestem pewien, że ten pan mógł to mieć poukładane w torbach (bo widać, że go stać) a nie "sypać na kupę". I tylko o to mi chodziło

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •