Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. #1

    Domyślnie Nikonowcy o Olympusach DSLR

    http://www2.olympus.pl/consumer/dslr.htm

    co o tym myślicie ?
    - miał ktoś może "bliższe spotkania" ztym sprzętem ?

    Jak zatkała mnie ostatnio Minolta 7D to Olympus woogle mnie zabił ..

    np.:
    - wbudowanje czyszczenie matrycy ultradźwiękiem
    - zajefajne szkła
    - ciekawy system luster -> widać na LCD i na wizjerze to co jest w obiektywie ..

    ... a ceny już woogle wymiatają ..

  2. #2

    Domyślnie

    Szkła rzeczywiście fajne Chyba jednak z dostępnością w Polsce może być problem. Szukałem 300mm 2.8 i znalazłem tylko jedną cenę, która mnie powaliła... za tą 300-tkę trzeba zapłacić tyle co za AFS 400 Nikona! 35 tys!
    Pzdr
    lenek

  3. #3

    Domyślnie

    Może nie 35 a 25 tysiów, ale fakt. Ceny "bardziej profi" obiektywów pod trzy/czwarte są spore - np szeroki kąt - 3tys, ultra - 6,5tys . Rynek wtórny w Polsce - nieistnieje. No i oferta obiektywów uboga. Do tego - ze względu na kosmiczny standard - brak rozwiązań z firm trzecich.

  4. #4

    Domyślnie

    nie o extremach chciałbym rozmawiać ..

    najwyższy model E-500 -> ceny: http://skapiec.pl/site/cat/2/comp/69240

    są zestawy kitowe z dwoma obiektywami .. np.:
    Olympus E-500 + ob. ZUIKO 14 - 45 i ZUIKO 40 - 150 mm - 3099.00 !!!!11

  5. #5

    Domyślnie

    Na poczatku marca jade na plener organizowany przez Olympus Polska, mysle ze bedzie okazja zapoznac sie blizej z systemem i pobawic niektorymi zabawkami Na pewno skrobne cos na forum potem.
    Pozdrawiam Karol

  6. #6

    Domyślnie

    gdzie ten plener ? mów natychmiast !

  7. #7

    Domyślnie

    W Krynicy, ale obawiam sie ze miejsc juz nie ma.
    Pozdrawiam Karol

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deck
    nie o extremach chciałbym rozmawiać ..

    najwyższy model E-500 -> ceny: http://skapiec.pl/site/cat/2/comp/69240

    są zestawy kitowe z dwoma obiektywami .. np.:
    Olympus E-500 + ob. ZUIKO 14 - 45 i ZUIKO 40 - 150 mm - 3099.00 !!!!11
    w jakim sensie najwyższy model? numerycznym? to u canona bylby 350D

    - ciekawy system luster -> widać na LCD i na wizjerze to co jest w obiektywie ..
    swietna rzecz ale dostepna jedynie w E330 ktorego cena bedzie dosc wysoka niestety
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
    D750+Z5+Zfc

  9. #9

    Domyślnie

    Do zastosowań amatorskich - super. Czyści matryckę, duży LCD, dwa obiektywy pokrywające większość potrzeb. Droga jest lampa błyskowa i karty pamięci xD. No i w rzeczy samej - to jest najbardziej amatorski korpus. Topowy to E-1

  10. #10

    Domyślnie

    Do zastosowań amatorskich - super
    .. z tego co widzę D200 raczej ma niezłą konkuręcję .. że nie wspomnę nawet o D70 ..

    Droga jest lampa błyskowa
    - droższa niż SB 800 ?

    a xD jest chyba deczko szybsze niż CF .. ?

    [ Dodano: Czw 09 Lut, 2006 ]
    cena E-330 -> http://skapiec.pl/site/cat/2/comp/78705
    Olympus E-330 + obiektyw Zuiko 14-45mm - Nowość ! 4250.00

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •