http://www2.olympus.pl/consumer/dslr.htm
co o tym myślicie ?
- miał ktoś może "bliższe spotkania" ztym sprzętem ?
Jak zatkała mnie ostatnio Minolta 7D to Olympus woogle mnie zabił ..
np.:
- wbudowanje czyszczenie matrycy ultradźwiękiem
- zajefajne szkła
- ciekawy system luster -> widać na LCD i na wizjerze to co jest w obiektywie ..
... a ceny już woogle wymiatają ..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami