Witam!
Raz na powiedzmy 150 zdjec zdarza sie uszkodzony plik RAW.Np. 2/3 klatki i 1/3 nastepnej klatki( horyzontalnie sie lacza). Z czego ten problem moze wynikac ? W podgladzie w aparacie jest OK, pozniej po zrzuceniu kapci pojawia sie to, probowalem tym nikonowskim softem i Capture One i to samo. Karta to Lexar 80x speed, mysle ze jest wystarczajaco szybka do pojedynczych zdjec.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami